TYLKO U NAS! Lewandowscy już ochrzcili Klarę! "Są zadowoleni, że nic nie zakłóciło tego dnia"

Anna i Robert Lewandowscy mieli ochrzcić córkę w lipcu na Mazurach. Jak udało nam się dowiedzieć, para przechytrzyła całą Polskę - Klara jest już po chrzcie!

Anna i Robert Lewandowscy pilnie strzegą swojej prywatności zwłaszcza teraz, gdy zostali rodzicami. Co prawda sporadycznie publikują w sieci nowe zdjęcia córki, nigdy jednak nie komentują wprost życia prywatnego.

Od czasu porodu trenerki głównym tematem zainteresowania mediów stał się chrzest dziewczynki. Zastanawiano się zarówno nad datą wydarzenia, jak i miejscem, typując, że uroczystość odbędzie się na Mazurach lub w Niemczech, najpewniej w lipcu. Jak się okazuje, wszyscy byli w błędzie. Para ochrzciła córkę pod koniec czerwca na wsi pod Warszawą.

Chrzciny odbyły dwa tygodnie temu za Kobyłką. Na uroczystości była obecna tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Lewandowscy są zadowoleni, że nic nie zakłóciło tego dnia - czytamy relacje informatora na portalu "WP Gwiazdy".

Menedżerka Lewandowskich potwierdza

Czy informacja jest prawdziwa? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy menedżerkę Lewandowskiej, która specjalnie dla Plotek.pl potwierdziła nowinę. Nie zdradziła jednak miejsca ani daty uroczystości.

Tak, szczęśliwi rodzice ochrzcili już córeczkę Klarę. Uroczystość odbyła się w Polsce, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół - wyznała Monika Rebizant.

Anna Lewandowska w pierwszym wywiadzie na temat ciąży. Co uważa o zamieszaniu wokół "royal baby"? "Chcemy to przeżyć we dwójkę"

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.