Anna Lewandowska na weselu przyjaciółki. Postawiła na kontrowersyjny kolor i wystrzałowy makijaż. Wyglądała świetnie

W piątek Anna Lewandowska bawiła się na weselu swojej przyjaciółki Katrin Kargbo. Wyglądała pięknie i zupełnie inaczej niż zwykle.

Katrin Kargbo jest blogerką i mistrzynią świata w karate tradycyjnym, a prywatnie jedną z najbliższych przyjaciółek Anny Lewandowskiej. Pierwszy piątek lipca był dla niej wyjątkowym dniem. Kargbo wyszła za mąż, a w tym wielkim dniu otoczona była najbliższymi. Nie zabrakło również Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska tego dnia postawiła na czerń - przez wielu uważaną za kontrowersyjny wybór na wesele. Obecnie jednak coraz częściej panie decydują się na weselne stylizacje właśnie w tym kolorze i raczej taka decyzja razi coraz mniej osób. Jak udowodniła żona Roberta Lewandowskiego, czerń na weselu prezentuje się z klasą, a trenerka - co tu kryć wyglądała - obłędnie w czarnym kombinezonie.

 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Trenerka wyróżniała się strojem, ale też makijażem. Na co dzień rzadko podkreśla usta intensywną czerwienią, a szkoda - bo jak widać - świetnie jej w takim kolorze.

Jeśli chodzi o samą pannę młodą, Katrin Kargbo błyszczała w przepięknej sukniach z atelier Violi Piekut. Rozkloszowaną - mistrzyni karate - włożyła na ceremonię w kościele, natomiast w dopasowanej wysadzanej kryształkami bawiła się na weselu.

Robert Lewandowski o tym, jak będzie wychowywać dziecko. "Mój tata nauczył mnie, że..."

ZI

Więcej o: