Monika Pietrasińska wyszła za mąż! Przyjęcie weselne to definicja przepychu. Kilkupiętrowy tort jest dopiero początkiem

Monika Pietrasińska właśnie została żoną. Relacja z tego niezwykłego dnia pojawiła się na jej Instagramie. Wyglądała obłędnie!

Monika Pietrasińska zaledwie po czterech miesiącach narzeczeństwa wyszła za mąż. Gwiazda Instagrama chwilami z wesela podzieliła się na InstaSotries. Z opublikowanych nagrań i zdjęć możemy zauważyć, że Monika i jej mąż zdecydowali się bardzo bogate wesele. Królował przepych, a takiego tortu mogliście nawet nigdy nie widzieć!

Monika Pietrasińska wyszła za mąż

Celebrytka na ten wyjątkowy dzień wybrała aż dwie suknie. Pierwsza była mocno zabudowana pod szyją, ale za to licznie zdobiona cyrkoniami i kamyczkami Swarovskiego. Druga natomiast była zdecydowanie luźniejsza i pokazywała więcej ciała. To właśnie w niej Monika zatańczyła pierwszy taniec.

Monika PietrasińskaMonika Pietrasińska Monika Pietrasińska - Instagram

Oprócz sukienek mogliśmy zobaczyć, że sala weselna była ozdobiona kwiatami, kryształami i pięknymi lampionami. Ślub, tak jak i przyjęcie weselne, odbyło się na świeżym powietrzu. Małżonkowie złożyli przysięgę małżeńską w pięknej, białej altance, a zabawa miała miejsce w zdobionym namiocie.

Monika PietrasińskaMonika Pietrasińska Monika Pietrasińska - Instagram

Największym zaskoczeniem był tort pary młodej. Trzeba przyznać, że był ogromnych rozmiarów, a moment, gdy para go kroiła, był niebywale widowiskowy.

Monika PietrasińskaMonika Pietrasińska Monika Pietrasińska - Instagram

Kim jest Monika Pietrasińska?

Monika Pietrasińska karierę rozpoczęła kilka lat temu jako modelka. Pozowała wtedy do polskiej edycji magazynu dla mężczyzn "CKM". W tym samym roku została Wicemiss Polski Nastolatek. Później mogliśmy ją podziwiać także na okładce "Playboya". Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie ''Miłość na bogato'', emitowanym w stacji VIVA.

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...