Tak Julia Dybowska wygląda teraz. Kiedyś? Próżno szukać sztucznych rzęs i wielkich ust. Różnica OGROMNA

Medycyna estetyczna to złudne dobrodziejstwo. Stosowana w umiarze może pomóc, ale kiedy się przesadzi efekt może być fatalny. Komu zabiegi wyszły na plus, a kto mógłby się powstrzymać? Zobaczcie polskie celebrytki wyglądały przed operacjami.
Julia Dybowska kiedyś i dziś Julia Dybowska kiedyś i dziś Instagram / ukazywana_prawda

Julia Dybowska

Julia Dybowska to tak zwana "instamodelka", której profil śledzi ponad 340 tys. obserwatorów. Internauci twierdzą, że za luksusowe życie, a w tym podróże i drogie stylizacje, odpowiedzialny jest 57-letni Robert Tchenguiz z Teheranu, którego majątek szacuje się na ok. 4 miliardy złotych. 

Na Instagramie kobiety co rusz pojawiają się kolejne fotografie, na których chwali się drogimi ubraniami. Jak się okazuje, Julia (a tak naprawdę Patrycja - bo takie nosiła kiedyś imię) nie zawsze wyglądała tak jak teraz.

Na zdjęciu sprzed lat widać, że w przeszłości miała sporo węższe usta. Widzicie różnicę?

Anella, polska Barbie Anella, polska Barbie Screen: pytanienasniadanie.tvp.pl

Anella, czyli polska Barbie

Anella, czyli "polska Barbie" zyskała popularność dzięki operacjom plastycznym, które zmieniły jej twarz i ciało. A zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądała przed nimi? Sama celebrytka zapewnia, że jej wygląd jest niemal całkiem naturalny, bowiem poddała się tylko dwóm operacjom (nosa i biustu), a wszystko inne to tylko drobne kosmetyczne zabiegi (tak drobne, że coraz trudniej zrozumieć co mówi). 

A według serwisu "Vogule Poland", który dostał poniższe zdjęcie od swoich czytelników, kiedyś wyglądała TAK:

Polska Barbie przed operacjami, Anella przed operacjami
Screen z Vogulepoland.net

Różnica zauważalna, prawda?

Jola Mróz z 'Warsaw Shore' Jola Mróz z 'Warsaw Shore' Instagram / Jola Mróz

Jola z "Warsaw Shore"

Jola Mróz, uczestniczka "Warsaw Show", kojarzona jest z charakterystycznym wizerunkiem. Ciężki makijaż i skąpe stroje to coś, co najczęściej widzimy na jej zdjęciach.

Ostatnio celebrytka opublikowała na swoim InstaStory zdjęcia z przeszłości. Wygląda na nich zupełnie inaczej. Wiedzieliście, że kiedyś była blondynką?

Jola Mróz w przeszłości
Instagram / Jola Mróz

Bez sztucznych rzęs, szminki i konturowania. Musimy jednak przyznać, że nawet w dzisiejszym anturażu wygląda naturalniej niż kiedyś.

Małgorzata Godlewska Małgorzata Godlewska Instagram.com/ godlewska_gosia

Małgorzata Godlewska

Duże usta i piersi sporych rozmiarów to główne znaki rozpoznawcze Małgorzaty Godlewskiej. Oczywiście poza oryginalnym głosem i "talentem" aktorskim. Ostatnio internauci dotarli do zdjęć celebrytki z 2012 roku. Różnica jest ogromna!

Małgorzata Godlewska
Screen: Facebook/maria.weiss.543?hc_ref=ARToZA8brxaaz1Ifa5dBPG5BPnUQU3q0FUbzy5wvtMaGLkIeJdBYh_ZkUFUkmsrWcL4

Małgorzata Godlewska miała przede wszystkim inny kolor włosów, bardziej delikatny i stonowany -  blond. Spójrzcie również na jej usta, które były zdecydowanie mniejsze. Jedyne co się na pewno nie zmieniło, to zamiłowanie celebrytki do kusych, obcisłych strojów.

W którym wydaniu Małgorzata Godlewska podoba Wam się bardziej? W tym dawnym, naturalnym, czy jednak w tym obecnym?

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska Instagram.com/ esmeralda_godlewska

Esmeralda Godlewska

Ostatnio internauci dotarli do zdjęć Małgorzaty Godlewskiej z 2012 roku, na których wyglądała zupełnie inaczej, natomiast jej siostra - Monika Esmeralda - sama opublikowała na swoim Facebooku fotografię sprzed lat.

Esmeralda Godlewska w przeszłości
Facebook / Esmeralda Godlewska

Fani od razu docenili jej ówczesne naturalne piękno.

Tu jesteś piękna i naturalna.

I ta fotka jest dowodem, że nawet przed " poprawkami" byłaś piękną kobietą . Często dziewczyny "poprawiają" coś w sobie, bo inaczej kiepsko by z nimi było. Ty widocznie robisz, to bo lubisz, bo tak naprawdę nie potrzebowałaś udoskonaleń. Pozdrawiam!

Trzeba było zostać kim byłaś. Szkoda - pisali w komentarzach.

Jeden z internautów zauważył także podobieństwo do Moniki Brodki.

Prawie jak Monika Brodka - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że coś w tym jest?

Mała Ania Mała Ania screen/Facebook/AniaMalaWarsawShoreMTV

Mała Ania z "Warsaw Shore"

Mała Ania zmieniła się nie do poznania. Teraz nie ma ani śladu po jej czarnych włosach czy wąskich ustach. Jest blondynką z wypełnionymi policzkami i powiększonymi ustami. Uczestniczka 'Warsaw Shore' nigdy nie wypierała się tego, że jest fanką medycyny estetycznej. Nawet sama przyznała, że dopiero teraz, po tych licznych zmianach, jest w końcu zadowolona ze swojego wyglądu.

Ewelona Ewelona screen/MTV/Instagram/ewel0na

Ewelina z "Warsaw Shore"

Ewelina także wygląda dziś zupełnie inaczej niż w 1. sezonie 'Warsaw Shore'. Wtedy nosiła czarne włosy, miała cieniutkie brwi i wąskie usta. Od 2014 roku mocno się zmieniła. Przefarbowała włosy, ma doklejane sztuczne rzęsy i nienaturalnie duże wargi. W komentarzach pod jej zdjęciami internauci są dla niej bezlitośni. Ona jednak nadal bardzo chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jest lepiej?

Więcej o: