Pietrasińska

Pietrasińska

Pietrasińska Monika to polska celebrytka, modelka. Zaczęła być rozpoznawalna po wystąpieniu w serialu "Miłość na bogato", który emitowany był przez stację telewizyjną "VIVA". Pietrasińska stale porównywana jest innej polskiej celebrytki, Natalii Siwiec.


Imię i nazwisko: Monika Pietrasińska
Data urodzenia: 2 grudnia 1987r.
Miejsce urodzenia: Lublin
Zawód: modelka
Instagram: @monika_pietrasinska
Facebook: facebook.com/monika.pietrasinska.1

Pietrasińska - modelka z Lublina

Monika Pietrasińska zadebiutowała w świecie show-biznesu w wieku siedemnastu lat. Pozowała wtedy po raz pierwszy do polskiej edycji magazynu dla mężczyzn CKM. W tym samym roku została Wicemiss Polski Nastolatek. W konkursie tym przegrała z Rozalią Mancewicz.
W 2006 roku Pietrasińska zdobyła tytuł Miss Lublina. Przez kolejne lata pracowała jako fotomodelka. Reklamowała głównie bieliznę oraz stroje kąpielowe. W 2010 roku została Playmate października magazynu Playboy oraz Playmate roku 2010.
Pietrasińska rozbierała się również dla amerykańskiej wersji Playboya.

Pietrasińska i "Miłość na bogato"

Monika Pietrasińska wzięła udział w serialu realizowanym przez stację muzyczną "VIVA" pt. "Miłość na bogato".
Serial opowiada o grupce młodych i zamożnych ludzi mieszkających i pracujących w Stolicy. Próbują oni odnaleźć prawdziwą przyjaźń i miłość w wielkim mieście. Monika Pietrasińska wcieliła się w rolę Moniki. Podczas promocji serialu miał miejsce mały skandal z udziałem Moniki - przyszła na imprezę promocyjną ubrana w sukienkę wykonaną z prześwitującego materiału, który nie okrywał zbyt dobrze ciała celebrytki. Paparazzi szybko wychwycili, co powinni fotografować i w sieci zaroiło się od zdjęć genitaliów modelki. Z tej sytuacji pochodzi niepochlebny pseudonim celebrytki, która nazywana jest Moniką "Waginą" Pietrasińską.
Pomimo, że serial "Miłość na bogato" niezbyt długo gościł w telewizji to Pietrasińska do dziś odcina kupony od popularności zdobytej w związku z nim. Regularnie pojawia się na ściankach i wszystkich imprezach branżowych, zasypuje swoje profile społecznościowe własnymi zdjęciami i ze wszystkich sił się stara, by branża o niej nie zapomniała

Zobacz także:

Ewa Chodakowska - Anna Lewandowska - Agniejszka Szulim

monika pietrasińska

Więcej o:

monika pietrasińska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.