Monika Pietrasińska już tak nie wygląda. Zmieniła fryzurę i powróciła do dawnego stylu

Ostatnio w mediach jest ciszej o Monice Pietrasińskiej, znanej głównie z rozbieranych sesji i serialu "Miłość na bogato". Teraz o sobie przypomniała i zaprezentowała nowy kolor włosów.

Monika Pietrasińska po ciężkich przeżyciach rodzinnych: śmierci ojca oraz siostry na chwilę wycofała się z mediów. Chciała przewartościować swoje życie i ustalić nowe priorytety. Spektakularna metamorfoza nie trwała jednak długo i Pietrasińska powróciła do dawnego stylu. Teraz na Instagramie zaprezentowała nową fryzurę.

Monika Pietrasińska w ostatnim czasie bawi się kolorem. W listopadzie miała jasne włosy, które na początku grudnia przyciemniła. Jednak najwidoczniej najlepiej czuje się w blondzie i kilka dni temu odwiedziła salon fryzjerski Kajetana Góry. Na jej włosach zastosowano metodę nazywaną "sombrejką" - jak napisał Góra.

Monika Pietrasińska nie ukrywa, że żyje jak w bajce. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami, na których widać, jak korzysta z luksusu. Często też wychodzi do prestiżowych klubów, gdzie spotyka się ze znanymi celebrytami. Sporo czasu spędza na egzotycznych podróżach, podczas których korzysta ze słońca i chwali się boską figurą.

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę. Wróciła do dawnego stylu
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 11

  Chwali się bogatymi "sponsorami":D

 • Gość: ben

  Oceniono 10 razy 10

  Co to za kurefka?

 • Gość: j

  Oceniono 8 razy 8

  sombrejka, dubajka, jeden uj :)

 • Gość: mania

  Oceniono 7 razy 7

  taaak, klocki OWOCUJĄ ;))) czy to ta WAGINA?!? dobrze kojarzę ?!?!? bo tak bez waginy na wierzchu nie rozpoznaję, wszystkie są jak klony, z jednej sztampy ;))

 • smith81

  Oceniono 6 razy 6

  czy to jest może jakiś portal randkowy dla ekskluzywnych kurtyzan?! co chwilę reklama dziewczyn co jeżdzą do Dubaju zarabiać na czekoladowych szejkach...

 • Gość: nadzorca na alfa centauri

  Oceniono 6 razy 4

  zniknęła bo podobno leczyła kiłę

 • Gość: skrytykrytyk

  Oceniono 2 razy 2

  Atak klonów..

 • Gość: J71

  Oceniono 2 razy 2

  No.. cała sztuczna

 • Gość: mix

  Oceniono 3 razy 1

  Uważam, że jest przepiękną kobietą. Jej chirurg dokonał arcydzieła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX