Luntek kiedyś wzbudzał duże kontrowersje. A tak wygląda dzisiaj. ZUPEŁNIE zmienił styl

Luntek był popularną w Internecie jeszcze w czasach, kiedy jeszcze nikt nie myślał o istnieniu YouTuberów. Wycofał się z show-biznesu, ale prowadzi aktywnie konto na Instagramie. Bardzo się zmienił przez te lata!

Pamiętacie Luntka? Paweł zdobył internetową popularność w 2009 roku, kiedy nagrał wideo w stylu Chrisa Crockera, w którym broni szykanowanej Dody. W sieci nadal popularny jest filmik, w którym relacjonuje swoją wyprawę na grzyby.

Luntek mocno próbował zaistnieć w show-biznesie. Pojawiał się na castingach do takich programów jak "You can dance", "Mam talent" czy "Big Brother". Niestety, bez skutku. Wycofał się z show-biznesu i popadł w alkoholizm.

Chłopak przyciągał uwagę swoim charakterystycznym emo wizerunkiem - nosił długą grzywkę, mocny makijaż, malował paznokcie. A jak wygląda teraz?

 

Dzisiaj Paweł nadal jest aktywny w Internecie. Z jego Instagrama możemy się dowiedzieć, że zaczął on prowadzić zdrowy tryb życia - regularnie trenuje, odpowiednio się odżywia i chętnie chwali się muskulaturą.

>> ZOBACZ METAMORFOZĘ LUNTKA <<

Widać też, że zrezygnował ze swojego charakterystycznego wyglądu. Przestał się malować i ma krótkie włosy. Zmienił też styl ubierania się - zdecydowanie na lepsze.

Jak myślicie, czy jeszcze zrobi karierę? Może tym razem jako fit bloger?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.