Aleksandra Żebrowska stanęła w obronie Anny Lewandowskiej i przy okazji dogryzła mężowi. Porównała go do "Lewego"

Aleksandra Żebrowska w zabawny sposób odniosła się do szybkiego powrotu do formy po ciąży. Żona Michała Żebrowskiego porównała swoją i Anny Lewandowskiej motywację.

Aleksandra Żebrowska coraz częściej porusza trudne tematy dotyczące ciąży. Na początku sierpnia żona Michała Żebrowskiego powitała na świecie trzeciego syna. Jeszcze przed narodzinami Feliksa przyznała, że to nie trzecia ciąża, a siódma. W jednym z wywiadów powiedziała, że po raz pierwszy poroniła, gdy miała zaledwie 24 lata. Ostatnio Żebrowska zamieściła w sieci zdjęcia, na których prezentuje ciało po ciąży i odniosła się do szybkiego powrotu do formy. Wtedy było "na poważnie", teraz żona aktora w zabawny sposób odniosła do powrotu do dawnej sylwetki. 

ZOBACZ: Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda po porodzie i napisała o presji "odzyskania ciała po ciąży": Sporo go zyskałam

Aleksandra Żebrowska o motywacjach

Pod postem Żebrowskiej o odzyskiwaniu formy po urodzeniu dziecka pojawiła się masa komentarzy. Okazuje się, że Ola udzieliła niedawno wywiadu portalowi Ani Lewandowskiej, baby by Ann. Opowiedziała w nim o akceptacji swojego ciała i "matrescence", czyli procesie dojrzewania kobiet, które stają się mamami. 

Ola ŻebrowskaOla Żebrowska screen Instagram/olazebrowska

Wiadomo, że Anna Lewandowska zaledwie chwilę po urodzeniu drugiej córki Laury wróciła do treningów. Rozpoczęła wyzwanie "Fighter Challenge" i w towarzystwie gwiazd ćwiczyła na instagramowych relacjach na żywo. Jedna z fanek zarzuciła Żebrowskiej, że promuje Lewandowską, która - jej zdaniem - "wyrządziła kobietom ogromną krzywdę swoimi rewelacjami o sylwetce po ciąży" Żebrowska odniosła się do tego faktu. Ola Żebrowska stanęła w obronie trenerki, przy okazji dodając żartobliwe posty.

Na InstaStory pokazała motywację "Lewej" do ćwiczeń i swoją. Najpierw opublikowała zdjęcie uśmiechniętego Roberta Lewandowskiego bez koszulki, na którym prezentuje swoje umięśnione ciało. Na kolejnej relacji zamieściła zdjęcie uśmiechniętego Michała Żebrowskiego, który siedzi na ławeczce z nogami w wiaderku wypełnionym wodą. 

Ola Żebrowska - motywacjeOla Żebrowska - motywacje screen Instagram/olazebrowska

Niewątpliwie Żebrowscy mają do siebie ogromny dystans.

Więcej o: