Marina twierdzi, że Liam ma ogromny talent do tenisa! "Ludzie przechodzą i mówią, że ma niesamowity refleks". Zobaczcie, jak sobie radzi

Marina i Wojtek Szczęśni spędzają obecnie beztroski czas na pięknym Mykonos. Liam głównie bawi się w piasku oraz śpi, ale w międzyczasie objawił się jego talent. Niesamowicie odbija piłeczkę!

Marina Łuczenko-Szczęsna mamą została dwa lata temu. Razem z Wojtkiem (zwanym przez żonę pieszczotliwie Wojtusiem) wychowują małego Liama (czyt. "Liama", nie "Lajama"). Piosenkarka często podkreśla, że życie rodzinne to dla niej źródło prawdziwego szczęścia. Teraz szczęście jest jeszcze większe, bo para wyjechała na luksusowe wakacje na Mykonos.

Liam Szczęsny to utalentowany tenisista

Liam ma dopiero dwa lata, ale już objawił wiele zdolności. Jak na tak małe dziecko jest całkiem wygadany, a Marina często wstawia filmiki, na których jej synek mówi albo śpiewa. Po muzykalnych rodzicach (piłkarz świetnie gra na fortepianie) odziedziczył już poczucie rytmu i dobry słuch, ale co z talentem piłkarskim? Tego na razie nie wiadomo na 100 procent. Wiadomo natomiast, że Liam ma niezwykły refleks.

Jak Liam śpiewa, możecie zobaczyć i usłyszeć TUTAJ

Marina na InstaStory zaprezentowała, jak jej syn odbija rakietką piłeczkę, którą rzuca mu tata. Skuteczność godna pozazdroszczenia!

Wow! Super! Będzie grał w tenisa - komentowała dumna mama. - Jak na dwulatka to jest nieprawdopodobne. Ludzie przechodzą i go chwalą, mówią, że ma niesamowity refleks. I chyba ma talent, także zapisujemy na tenisa niedługo.
Zobacz wideo Liam niesamowicie gra w tenisa!

Czy doczekamy się w końcu w Polsce talentu na miarę Federera jeszcze nie wiemy, ale mocno liczymy na rozwój daru, który posiada Liam.

Wakacje Mariny i Wojtka Szczęsnego

Choć wokalistka sądziła, że w tym roku nie uda się jej wyjechać na zagraniczne wakacje, marzenie o Grecji się spełniło. Para wypoczywa obecnie w przepięknym Grecotel Mykonos, gdzie za noc trzeba zapłacić nawet 8 tys. złotych (to koszt najbardziej luksusowych apartamentów z prywatnym basenem). Państwu Szczęsnym dopisują humory, Marina chętnie pozuje, ostatnio żartowała sobie też, że podczas randki z mężem, będą "kupować jej torebki". Nie wiadomo, jak długo potrwa urlop artystki, ale zapowiada, że już wkrótce ukażą się jej nowe hity.