Córka Demi Moore skończyła 32 lata. Dumna mama wrzuciła sporo niepublikowanych zdjęć. Rumer wygląda jak jej klon

Córka Demi Moore skończyła 32 lata. Z tej okazji dumna mama opublikowała serię archiwalnych zdjęć z Rumer. Bardzo się zmieniła?

Demi Moore nie odnalazła szczęścia w miłości. Gwiazda kina ma za sobą nieudane związki i trzy rozwody, ale doczekała się gromadki dzieci. W wielu wywiadach podkreślała, że dzięki nim czuje się szczęśliwa. Jej najstarsza córka, Rumer, świętowała niedawno urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała mnóstwo archiwalnych zdjęć. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Demi Moore świętuje urodziny córki

Demi Moore i Bruce Willis tworzyli jedną z najgorętszych par Hollywood. Poznali się w 1987 roku i od razu połączyło ich gorące uczucie. W tym samym roku stanęli na ślubnym kobiercu i oczekiwali przyjścia na świat pierwszego dziecka. Ich córka przyszła na świat 16 sierpnia 1988 roku. Później, w 1991 roku urodziła się Scout LaRue, a w 1994 roku Tallulah Belle Willis. Mimo że małżonkowie rozwiedli się w 2000 roku, to po dziś dzień pozostają w dobrych stosunkach. Niedawno mieli powody do radości, bo ich najstarsza pociecha świętowała trzydzieste drugie urodziny. Z tej okazji Demi opublikowała na Instagramie sporo zdjęć z przeszłości, których dotąd nie publikowała.

Słowa nie oddadzą miłości, wdzięczności i radości, które czuję wobec Ciebie. Jesteś wspaniałą kobietą, ale zawsze będziesz moim dzieckiem… Odmieniłaś moje życie i nadałaś mu sens, wykraczający poza wszystko, co kiedykolwiek znałam. Wszystkiego najlepszego, Rumer Glenn! Kocham cię na zawsze i jeden dzień dłużej - napisała aktorka na profilu.
 

Aktorka opublikowała zdjęcia z przeszłości, na którym Rumer jest jeszcze dzieckiem. Pojawiło się również aktualne zdjęcie obu pań. Pod postem można dopatrzeć się mnóstwa pięknych komentarzy. Internauci przesyłali życzenia solenizantce. 

Wszystkiego najlepszego dla niej, masz wspaniałą rodzinę.
Piękna córka i piękna mama.
Gratulacje dla Rumer i dla jej mamy, która sprowadziła ją na ten świat - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że Rumer jest bardzo podobna do młodej Demi. Spójrzcie sami!