Demi Moore ma za sobą trzy rozwody. Po latach wyjawiła powód niepowodzeń w miłości

Demi Moore bardzo otworzyła się w trakcie ostatniego wywiadu. Opowiedziała o tym, co było przeczyną rozpadu jej poprzednich małżeństw.

Demi Moore ma za sobą niezwykle burzliwe życie uczuciowe. Była trzykrotnie zamężna, ale finalnie znowu jest rozwódką. Jej pierwszym mężem był autor tekstów piosenek Freddy Moore, którego poślubiła w 1980 roku. Rozwiedli się sześć lat później. Kolejna przysięga małżeńska połączyła ją z Brucem Willisem, z którym tworzyła parę przez 16 lat. Ostatnie małżeństwo było z młodszym Ashtonem Kutcherem i trwało osiem lat.

W swoim życiu Demi romansowała z wieloma hollywoodzkimi gwiazdami. Wśród nich byli między innymi Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Owen Wilson, Colin Farrell czy Alex Rodriguez. Po wielu latach aktorka w końcu odkryła przyczynę niepowodzeń w związkach.

Demi Moore szczerze o relacjach z mężczyznami

57-letnia aktorka udzieliła ostatnio wywiadu w programie SiriusXM’s The Jess Cagle Show. Gwiazda bardzo się w nim otworzyła i opowiedziała o swoich nieudanych związkach i małżeństwach. Okazuje się, że Moore nie była w tych relacjach sobą. Zawsze starała się dopasować do mężczyzny, którego akurat kochała.

Myślę, że to proces, żeby nie zabrzmieć frazesem, ale tak naprawdę jest to proces uczenia się kochania siebie, akceptowania tego, kim jesteś. Zmieniałam się w kółko, żeby dopasować się do tego, czego chciał ktoś inny - wspomina.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie poznaliśmy Demi Moore w tej fryzurze. Dla nowej roli przefarbowała się na blond

Dodała również, że podziwia ludzi, którzy rzeczywiście pracują nad swoimi związkami, ponieważ w tych czasach nie jest to takie oczywiste.

Praca nad związkiem jest naprawdę godna pochwały w naszych jednorazowych czasach. Aby przejść przez podróż prawdziwego uczczenia miłości, która was połączyła i naprawdę dać z siebie wszystko, nie możesz tego zrobić bez miłości i akceptacji siebie.

Mamy nadzieję, że Demi znajdzie jeszcze tę prawdziwą miłość.

Zobacz wideo Nie tylko rozwody Demi Moore były trudne
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.