Piotr Rubik spędza rodzinne wakacje w luksusowym hotelu, w którym gościła królowa Elżbieta II. Ceny za noc są kosmiczne

Od kilku dni na instagramowych profilach Agaty i Piotra Rubików możemy oglądać fotorelacje z ich rodzinnych wakacji w chorwackim Dubrovniku. Popularny muzyk zatrzymał się w hotelu, w którym gościła sama królowa Elżbieta! Znamy cenę noclegu w pięciogwiazdkowym obiekcie.

Piotr Rubik wybrał się razem z rodziną na upragnione wakacje do Chorwacji. Razem z żoną Agatą i dwiema córkami, jedenastoletnią Helenką i siedmioletnią Alicją, zatrzymali się w luksusowym hotelu, z którego rozpościera się piękny widok na Adriatyk. Popularna para systematycznie publikuje w sieci fotorelacje z urlopu, chwaląc się krajobrazami Dubrovnika. Ostatnio zachwycaliśmy się świetną figurą żony muzyka, która zaprezentowała się w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Teraz pod lupę bierzemy miejsce, w którym zatrzymali się Rubikowie. Nocowała tam niegdyś sama królowa Elżbieta II! 

Piotr Rubik w pięciogwiazdkowym hotelu

Na instagramowym profilu Agaty Rubik pojawiło się dużo zdjęć z rodzinnego wypadu za granicę. Żona Piotra w opublikowanych relacjach oznaczyła internetowe konto hotelu, w którym przyszło jej mieszkać przez ostatni tydzień. To jeden z pięciogwiazdkowych obiektów, w którym gościła między innymi królowa Elżbieta II czy Elizabeth Taylor. Nic więc dziwnego, że ceny za spędzoną w luksusach noc są horrendalnie wysokie. 

 

Sprawdziliśmy, ile za jedną noc we wspomnianym hotelu musi zapłacić czteroosobowa rodzina. Rubikowie zatrzymali się w Adriatic Luxury Hotels, a dokładniej w położonym nad samym Adriatykiem Hotelu Excelsior Dubrovnik. Jego lokalizacja w sercu starego miasta turystycznej miejscowości przyciąga od wielu lat światowej sławy gwiazdy. Do dyspozycji gości są: sauna, SPA, jacuzzi, sprzęt fitness, salon piękności, basen kryty i trzy restauracje. Nie zabrakło również tarasów z widokiem na morze, zapewnionego z lotniska transportu czy fortepianu, którego obecność dla Piotra Rubika może mieć szczególne znaczenie. Jednak za takie luksusy trzeba słono zapłacić. 

Uwzględniając liczbę zamieszkujących apartament osób, w tym dwoje dzieci do 12 roku. życia, obliczyliśmy koszt pobytu w ekskluzywnym pięciogwiazdkowym kurorcie. Jedna noc to wydatek rzędu pięciu tysięcy euro, czyli ponad 20 tysięcy złotych!

Hotel Excelsior DubrovnikHotel Excelsior Dubrovnik screen / Hotel Excelsior Dubrovnik

Mniej zamożni "zwykli zjadacze chleba" mogą pocieszyć się nieco uboższymi propozycjami apartamentów hotelowych, za które zapłacić trzeba, bagatela, około tysiąc trzysta euro. 

Hotel Excelsior DubrovnikHotel Excelsior Dubrovnik Screen/ Hotel Excelsior Dubrovnik

Z instagramowych relacji Agaty i Piotra wiemy, że rodzina Rubików jest na finiszu swoich chorwackich wakacji. W luksusowym hotelu mieszkali przez tydzień. Skusilibyście się na tak kosztowny urlop? 

Więcej o: