Agata Rubik w bikini pozdrawia fanów w skocznej pozie z chorwackich wakacji. "Figura sztos"

Agata Rubik z ogromną radością relacjonuje rodzinny wakacyjny pobyt w Chorwacji. Żona Piotra Rubika zaprezentowała się w bikini w dość niecodziennej pozie i zachwyca swoją figurą. Kobieta ma jednak dość nietypowy dylemat...

Agata Rubik niewątpliwie od dawna zachwyca swoją urodą. Mama dwójki dzieci również świetnie prezentuje się w bikini. Żona Piotra Rubika spędza aktualnie urlop w chorwackim Dubrovniku, delektując się pięknymi nadmorskimi krajobrazami. Kobieta szczegółowo relacjonuje na Instagramie rodzinny wypad za granicę. Tym razem zaskoczyła fotografią w dość nietypowej pozie. Skacząc do morza w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, zastanawia się nad trapiącym ją dylematem. 

Agata Rubik skacze nad morzem w bikini

Pół roku temu rodzina Rubików wypoczywała w odległym zakątku ziemi. Polską zimę zastąpili gorącymi wakacjami w Australii. Tym razem wybrali się nieco bliżej granic kraju. Aktualnie przebywają w chorwackim Dubrovniku, czym z ogromną radością chwali się w mediach społecznościowych Agata. Żona muzyka zapowiedziała, że będzie dzieliła się z fanami mnóstwem pamiątkowych zdjęć i jak widać, dotrzymała obietnicy. Rubik rozgrzała internet niezwykłą fotką w bikini. Niezwykłą nie tylko ze względu na świetną figurę kobiety, ale również pozę. Agata fruwa w powietrzu i ma duży dylemat. 

Szczerze mówiąc, to mam dylemat, czy przyjemniej jest być w powietrzu czy w morzu... - czytamy w instagramowym wpisie gwiazdy.
 

Agata przy okazji w komentarzach zdradziła, że uwielbia Adriatyk, a kąpiele w morzu są dla niej ogromną przyjemnością. Fani natomiast docenili jej świetną formę i prawili komplementy na temat urody. 

Figura sztos, opłaciły się pobudki o 5.00 i poranny jogging.
Mega ujęcie!

Zgadzamy się z internautami, że i figura, i odważny skok Agaty robią wrażenie!

Zobacz wideo Rubikowie lubią podróżować. Wezmą udział w programie "Ameryka Express"?
Więcej o: