Agata Rubik pokazała zdjęcie sprzed 14 lat. "Czas się dla Pani zatrzymał". Ale opalenizna

Agata Rubik opublikowała wyjątkowe zdjęcie. Żona znanego artysty cofnęła się w czasie o 14 lat.

Agata Rubik prawie codziennie publikuje nowe posty na swoim profilu na Instagramie. Żona Piotra Rubika nie ma problemu z tym, aby pokazywać obserwatorom rodzinne kadry, zakątki dużego mieszkania czy zdjęcia z przeszłości. Ostatnio wyciągnęła z rodzinnego albumu fotografie ze ślubu, który miał miejsce 12 lat temu. Teraz znowu postanowiła powspominać stare czasy.

Agata Rubik na zdjęciu sprzed 14 lat

Celebrytka postanowiła pokazać internautom dosyć wyjątkową fotografię. Pochwaliła się, że pamiątka liczy już sobie 14 lat. Rubik była wtedy na Malediwach, a problemy jej nie dotyczyły.

Na zdjęciu ma piękne, długie blond włosy i letnią opaleniznę. Trzeba przyznać, że niewiele się zmieniła.

Dokładnie 14 lat temu. 1 sierpnia 2006, Malediwy. Wtedy jedynym problemem było to, że było gorąco. Ach, co to były za czasy! - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Piotr Rubik i Agata Rubik pochwalili się ogrodem. Jest "jakby luksusowy". Duży basen to dopiero początek

 

Nie zabrakło oczywiście wielu komentarzy, w których internauci zachwycali się urodą żony muzyka.

Naturalna i piękna. Podziw.
Niesamowita uroda.
Od tego czasu nic się pani nie zmieniła.
Zdjęcie jakby z dzisiaj - czas się dla pani zatrzymał - pisali.

ZOBACZ TEŻ: Agata Rubik ciągle chwali się pysznymi daniami, które gotuje. Teraz zdradziła, ile przytyła. "Zdecydowanie brak mi magii"

I nic w tym dziwnego - gdyby nie opis, pewnie wiele osób pomyślałoby, że to aktualnie zdjęcie Agaty. Chcielibyście zobaczyć więcej jej archiwalnych fotek? A może Piotr Rubik niedługo się takimi pochwali?

Zobacz wideo Czy Agata i Piotr wezmą udział w jakimś programie?