Agata i Piotr Rubikowie świętują 12 lat małżeństwa. Pokazali zdjęcia ze ślubu. "Kiedy mąż ma lepszą fryzurę niż Ty"

Agata i Piotr Rubikowie 12 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Z okazji imponującej rocznicy dumna żona wstawiła na Instagram archiwalne zdjęcia z ceremonii. Musicie je zobaczyć!

Piotr Rubik i Agata Rubik uchodzą za jedno z najlepiej dobranych polskich małżeństw, a wynosząca 18 lat różnica wieku okazała się nie być przeszkodą do stworzenia szczęśliwego i długotrwałego związku. Para doczekała się już nawet dwóch córek - jedenastoletniej Heleny oraz siedmioletniej Alicji. Teraz modelka i muzyk świętują 12. rocznicę ślubu, a z tej wyjątkowej okazji pokazali zdjęcia z uroczystości.

Zobacz wideo

Agata i Piotr Rubikowie celebrują 12 lat małżeństwa

Agata i Piotr pobrali się 21 czerwca 2008 roku, a od tego czasu tworzą szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Niedawno modelka zdradziła sekret na długotrwały związek i - wbrew pozorom - sama miłość nie jest wystarczająca. Teraz ukochani mają wyjątkowy powód do świętowania - od czasu ich ślubnej ceremonii minęło już 12 lat! Z tej okazji modelka podzieliła się z instagramowymi obserwatorami serią fotografii wykonanych podczas tego ważnego dla niej i męża dnia. W udostępnionym przez szczęśliwą żonę poście czytamy:

12 lat temu zostałam żonką. I bardzo to lubię! Kochany Mężu, uwielbiam z Tobą świętować ten dzień i niezmiennie życzę nam, aby wciąż takich okazji do świętowania było więcej przed nami! - napisała.
 

Miłośnicy Agaty i Piotra Rubików złożyli parze najlepsze życzenia, a jeden z fanów wyraził nawet swój podziw dla ówczesnej fryzury muzyka:

Kolejnych pięknych lat w szczęściu i miłości.
Samych wspaniałych, cudownych kolejnych wspólnych lat, pełnych miłości, szczęścia i zrozumienia.
Kiedy mąż ma lepszą fryzurę niż Ty - czytamy w komentarzach.

Plotek oczywiście dołącza się do życzeń i już wyczekuje kolejnej rocznicy!