Piotr Rubik został wyproszony z restauracji z córkami. Świadek zdarzenia skomentował jego zachowanie: Zabrakło mężowi klasy

W niedzielne popołudnie Piotr Rubik z rodziną został wyproszony z restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Na Instagramie nie cichną komentarze po tym incydencie. Głos zabrał nawet świadek całego zdarzenia.

W niedzielę po południu w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich miała miejsce nieprzyjemna sytuacja z udziałem Piotra Rubika. Kompozytor na swoim Instagramie wyraził ogromne niezadowolenie z obsługi lokalu, która nie pozwoliła mu skorzystać z toalety.

Piotr Rubik i afera w restauracji

Przypomnijmy, co wydarzyło się w niedzielne popołudnie. Piotr Rubik udał się z rodziną na spacer do Łazienek Królewskich. Córki kompozytora chciały skorzystać z toalety w restauracji Belvedere, położonej w centrum parku. Okazało się, że nie będąc gościem restauracji, nie ma takiej możliwości.  Kompozytor całe niezadowolenie opisał na swoim Instagramie, o czym pisaliśmy już wczoraj. 

Dziś Agata Rubik, żona Piotra, opublikowała zdjęcie z jedną z córek. Nie odniosła się bezpośrednio do afery toaletowej, ale namawiała fanów, aby wszyscy "byli dla siebie życzliwi". Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, jednak naszą uwagę przykuł jeden z nich (został już zresztą skasowany). Odezwał się świadek całej sytuacji.

Kobieta skrytykowała postawę Rubika i potwierdziła, że kelner bardzo dobrze się zachował - spokojnie i kulturalnie, czego nie można powiedzieć o kompozytorze. Zostało skrytykowane również zachowanie pozostałych członków rodziny.

Tak, prawda. Więc nie chodźmy na sępa do restauracyjnej toalety, nie publikujmy później relacji ze swojego niezadowolenia w sytuacji, gdy kelner zachował spokój i klasę, czego chyba zabrakło mężowi. Uprzedzając dalsze komentarze - byłam gościem restauracji i świadkiem zdarzenia.

Świadek komentuje wydarzenie w których brali udział Piotr Rubik i jego żonaŚwiadek komentuje wydarzenie w których brali udział Piotr Rubik i jego żona Fot. Agata Rubik - Instagram

 

A Wy co o tym myślicie? Naszym zdaniem spokojne podejście do sytuacji zawsze pomaga :)

BO

Poniżej możecie zobaczyć wywiad z Piotrem i Agatą Rubik:

Zobacz wideo