Piotr Rubik z żoną Agatą i córkami wyproszony z restauracji. Oburzony zdradza, że już nigdy tam nie pójdzie. "Wstyd. Tak się traci klientów"

Piotr Rubik opublikował na InstaStories nagranie, w którym opowiedział, jak on i jego rodzina zostali wyproszeni z restauracji. Kompozytor nie krył oburzenia.

Piotr Rubik postanowił podzielić się z fanami przykrymi doświadczeniami. Dyrygent w niedzielne popołudnie razem z córkami - 10-letnią Heleną i 6-letnią Alicją - i żoną wybrał się na spacer po Łazienkach Królewskich. Podczas wycieczki Rubik i dziewczynki weszli do pobliskiej restauracji, ale nie po to, by coś zjeść, ale aby móc skorzystać z toalety. 

Piotr Rubik wyproszony z restauracji

Okazuje się jednak, że obsługa wyprosiła ich z lokalu. Kompozytor szybko opowiedział o tym incydencie na swoim InstaStories. 

Za mną Restauracja Belvedere w Warszawie. Często przychodziliśmy tu na obiady z całą rodziną. Więcej już nie przyjdziemy. Byłem na spacerze z córeczkami i odmówiono nam możliwości skorzystania z toalety. W bardzo niemiły sposób wyproszono nas z restauracji. Wstyd Belvedere, wstyd. Tak się traci klientów - relacjonował. 

Oprócz tego Rubik opatrzył nagranie wymownym podpisem. 

Restauracja Belvedere - żenada. 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy managera restauracji. 

Ze względu na sanepid nie użyczamy łazienki dla spacerowiczów. Mieścimy się w Łazienkach Królewskich, a przez nie przewija się tysiące osób dziennie. Mamy takich próśb o skorzystanie tylko z toalety setki  każdego dnia. Przepisy nie pozwalają nam na udostępnienie jej wszystkim spacerowiczom - powiedział w rozmowie z nami manager restauracji Piotr Zabłocki.

Udało nam się porozmawiać także z kelnerem, który odmówił Piotrowi Rubikowi możliwości skorzystania z toalety. 

To ja obsługiwałem tego pana. Nie było żadnych nieprzyjemności. Zaproponowałem panu skorzystanie z toalety publicznej, która znajduje się kilka metrów dalej, gdyż mieliśmy bardzo dużo gości. Jestem kulturalnym człowiekiem i sprawa została załatwiona na spokojnie. To ten pan był bardziej nieprzyjemny, nie ja - powiedział.

Co myślicie o całej tej sytuacji?

AG 

Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express":

Więcej o:
Komentarze (1262)
Piotr Rubik został wyproszony z restauracji. Oburzony zdradza, że już nigdy tam nie pójdzie. "Wstyd. Tak się traci klientów"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: obiektyw

  Oceniono 1301 razy 1175

  Panie Piotrze ! Pretensje trochę na wyrost. Nie ma się co dziwić , że w tak eleganckiej restauracji toaleta jest tylko dla klientów lokalu. Gdyby każdy ze spacerujących w pobliżu chciał skorzystać z restauracyjnej toalety to szybko zamieniłaby się ona w parkowy szalet. Restauracja ma pewne zasady , od których nie ma wyjątku także dla pana rodziny.To trzeba uszanować a nie złościć się na forum.

 • bialymisio

  Oceniono 729 razy 671

  Czyli restauracja miała się przeksztalcić w darmowa toalete publiczna, bo Rubik chcial zalatwic potrzebe? Na kawe go chyba tam jeszcze stac. Nie kazdy musi klaskac na jego widok i klaniac sie w pas.

 • frankyy

  Oceniono 568 razy 528

  Może Pan Rubik nie wiedział że w Łazienkach jest bardzo porządna nowoczesna toaleta pomiędzy amfiteatrem a wybiegiem stadniny

 • bartekgryko

  Oceniono 516 razy 476

  Jeżeli tam bywał to powinien znać zasady, że spacerowicze nie wchodzą tam żeby się wysikać.

 • kapus0001

  Oceniono 493 razy 457

  Czy w warszawskich Łazienkach nie ma toalet publicznych ? Są ! No to w czym problem, panie Rubik ?

 • mariami

  Oceniono 420 razy 388

  W Łazienkach są toalety publiczne, nie trzeba wpychać się do Belvedere.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 338 razy 288

  Dobrze, że nie będą się tam gościć. Kiedyś były wrzucone zdjęcia jak Rubiki konsumują danie w restauracji. To był straszny widok. Agata mimo, że jest zadeklarowaną kurą domową - nie uczy dziewczynek manier jakie obowiązują przy stole. Młodsza stała na krześle, a starsza trzymała łyżkę jak małpka - całą dłonią. Nie dla takich Belwedery 😆

 • Gość: Viki

  Oceniono 309 razy 267

  O, jaki cwaniak A ogólnie to ta jego żonka jeszcze gorsza.We wszystkich chyba restauracjach korzystac z toalety mogą tylko klienci jakby tak każdy przechodzień robił to by były kolejki w restauracji do WC.Poza tym restauracje to nie publiczne ubikacje.A to że tam często jedli posiłki, to nie znaczy że mają tam wc za darmo .Haha panie Piotrze wielka żenada !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX