Agata Rubik publikuje zdjęcie z córkami i ogłasza: Mama Rubik. Na pewno nieidealna. Głos zabrał Piotr

Agata Rubik opublikowała zdjęcie z córkami. Z okazji Dnia Matki napisała również kilka szczerych słów na temat mcierzyństwa.

Agata Rubik ma ostatnio sporo powodów do radości. Nie tak dawno świętowała urodziny córki, a teraz nadarzyła się kolejna okazja, by uśmiechnąć się. Modelka uczciła Dzień Matki w gronie swoich pociech. Nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia, które opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Agata Rubik świętuje Dzień Matki

Agata Rubik jest szczęśliwą i spełnioną mamą dwóch córek, które z dumą pokazuje na Instagramie. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i na bieżąco wiedzą, co u niej słychać. Z okazji Dnia Matki Agata wrzuciła do sieci zdjęcie z Heleną i Alicją. Opatrzyła je szczerym opsiem. 

Mama Rubik. Na pewno nieidealna. Ale w ocenie Helenki i Alusi zawsze najlepsza. I to jest największa magia bycia mamą - napisała.

Modelka pozuje na zdjęciu z córkami. Wszystkie mają na sobie białe koszulki i trzeba przyznać, że widać między nimi spore podobieństwo. 

 

Zdjęcie spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony wielbicieli Agaty. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a także życzeń dla młodej mamy. Nie zabrakło również komplementów ze strony Piotra Rubika. Kompozytor pochwalił publicznie żonę i wyznał, że jego zdaniem jest idealną matką.

W mojej ocenie też - napisał w komentarzu.

Pozostali internauci również zgodnie stwierdzili, że Agata z pewnością świetnie spełnia się w roli mamy i daje jej to mnóstwo radości.

Przecież to widać, że idealna.
Wszystkiego dobrego z okazji wyjątkowego dnia. Dzieci są naszym skarbem - napisali fani.

Redakcja Plotka przyłącza się do życzeń!

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"