Agata Rubik ciągle chwali się pysznymi daniami, które gotuje. Teraz zdradziła, ile przytyła. "Zdecydowanie brak mi magii"

Agata Rubik spędza domową izolację w domu z rodziną i wolny czas poświęca na gotowanie. Teraz zdradziła, jakie są tego skutki.

Agata Rubik, żona Piotra Rubika, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje rodzinne zdjęcia oraz nagrania na InstaStories. To właśnie tam niemal codziennie chwali się pięknie przygotowanymi i na pewno pysznymi daniami. Ma to jednak teraz swoje skutki.

Zobacz: Agata Rubik zdradziła sekret swojego udanego małżeństwa. Przyznała, że jest coś ważniejszego niż miłość. "Idealny opis"

Agata Rubik przytyła w czasie izolacji

Ostatnie tygodnie większość ludzi spędza w domowej izolacji. Przez to wszyscy mniej się ruszamy, a za to chętniej sięgamy po różne przekąski. Można podejrzewać, że po zakończeniu tego okresu większość z nas zobaczy kilka nadprogramowych kilogramów na liczniku wagi. Agata Rubik już zobaczyła.

Więcej: Piotr Rubik na zdjęciu sprzed lat. Fryzurę zmienił dzięki żonie, ale fani tęsknią za jego wyprostowanymi włosami. "Lepiej ci było w blondzie"

Właśnie na Instastories zdradziła fanom, ile przytyła przez ostatnie tygodnie. Okazuje się, że może pochwalić się wynikiem + 5 kilogramów. Przy okazji opublikowała żart, że w 1495 roku czarownicę można było poznać po tym, że nie tonęła w wodzie, a w 2020 roku po tym, że nie tyje w czasie izolacji.

Zdecydowanie brak mi magii - podsumowała żart Agata Rubik.

Agata RubikAgata Rubik Instagram/agata_rubik

Jesteśmy pewni, że mimo kilku nadprogramowych kilogramów żona Piotra Rubika wciąż wygląda pięknie. To zresztą widać na zdjęciach i nagraniach, które chętnie wrzuca do sieci.

Polecamy: Agata Rubik ogłosiła na Instagramie przejście na dietę: czas na zmiany, nie jedzcie codziennie ciastek, jak ja!