Córka Rubików skończyła 11 lat. Rodzice przygotowali wiele atrakcji. Będzie też niespodzianka [TYLKO U NAS]

W rozmowie z Plotkiem Agata Rubik opowiedziała o urodzinowych niespodziankach dla swojej córki. Trzeba przyznać, że rodzice się postarali.

Piotr Rubik i jego żona Agata od lat uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku. Owocami ich miłości są dwie córki: 11-letnia Helena i niespełna 7-letnia Alicja. Starsza z nich obchodzi dziś urodziny.

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"

Córka Rubików skończyła 11 lat

Małżeństwo Rubików rzadko bywa na stołecznych salonach. Regularnie relacjonują jednak swoją codzienność w mediach społecznościowych. Para szczególnie upodobała sobie Instagram. Konto Piotra śledzi już ponad 40 tysięcy osób, a Agaty ponad 50 tysięcy. We wtorkowy poranek żona muzyka zdradziła, że ich najstarsza córka Helena świętuje 11. urodziny. Z tej okazji rodzice zaplanowali dla niej całą masę atrakcji i niespodzianek. W rozmowie z Plotkiem Agata Rubik uchyliła rąbka tajemnicy.

Staramy się, w miarę możliwości, aby dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Ulubione śniadanie - pancakes z syropem klonowym, balony napełnione helem w jej ulubionych kolorach, piękna nowa sukienka i oczywiście urodzinowy prezent niespodzianka. Ponadto upiekę zaraz jej ulubione ciasto - jajeczny sernik, pojedziemy na miasto na duże frappuccino, obejrzymy film i będziemy się bawić, skakać na trampolinie i tańczyć - powiedziała nam dumna mama.

Agata Rubik wrzuciła też na swój profil na Instagramie wyjątkowe zdjęcia jubilatki. Dodała do niego rozczulający podpis.

11 lat Heleny. Tyle wrażliwości, mądrości i piękna w jednej dziewczynce. Kocham Cię Córeczko.

 

Pod zdjęciem od razu zaroiło się od komplementów i urodzinowych życzeń. My również się do nich dołączamy. Wszystkiego najlepszego! :)