Agata Rubik zdradziła sekret swojego udanego małżeństwa. Przyznała, że jest coś ważniejszego niż miłość. "Idealny opis"

Agata i Piotr Rubik od lat uchodzą za jedno z najlepiej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Żona muzyka zdradziła ostatnio sekret ich udanego pożycia.

Agata i Piotr Rubik są małżeństwem od blisko 12 lat. Owocami ich miłości są córki, Helena i Alicja. Rodzice dziewczynek chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Profil Agaty na Instagramie śledzi już blisko 50 tysięcy osób, a to całkiem niezły wynik. Żona muzyka pokazuje w sieci swoją codzienność. Ostatnio po raz kolejny pochwaliła się selfie z ukochanym.

Agata Rubik opowiada o nowej diecie

Zobacz wideo

Agata Rubik o małżeństwie z Piotrem

Mimo że Agatę i Piotra Rubików dzieli 18 lat różnicy, to zakochani są ze sobą bardzo szczęśliwi. Żona muzyka dodała ostatnio ich wspólne zdjęcie, które podpisała:

Małżeństwo w czasach zarazy. Nieidealne, ale zgrane. Lubiące się i akceptujące. Na dobre i na złe.

Wielu fanów zazdrości im udanego pożycia małżeńskiego. Jedną z internautek jednak trochę zaskoczyła recepta Rubików na udany związek:

Czemu nieidealne? Właśnie, że tak. Czemu lubiące? A nie kochające? - zapytała.

Agata szybko odpisała:

Kochające, kochające... Ale czasem "lubienie się" jest ważniejsze - zdradziła.

Trudno się z nią nie zgodzić. Nie od dziś wiadomo, że związki dobrze budować na szacunku i przyjaźni. W komentarzach nie zabrakło zachwytów nad Rubikami.

Tyle już lat jesteście przepięknym małżeństwem.
Idealny opis idealnego związku.
I to jest miłość. Wszystkiego, co najlepsze dla Państwa! - piszą zachwyceni fani.

Co prawda para nie bywa szczególnie często, ale i tak można ją uznać za jedną z "power couple" polskiego show-biznesu. Widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.