Agata Rubik świętowała imieniny z mężem. Jednak to prezent od córki łapie za serce. Dziewczynka zdradziła, co myśli o mamie

Agata Rubik świętowała swoje imieniny. Na Instagramowym profilu pochwaliła się tym, jak spędziła ważny dla niej dzień. Na uroczystej kolacji nie zabrakło u jej boku Piotra Rubika, ale to prezent od córeczki skradł nasze serce.

Agata Rubik chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem z fanami i nieustannie publikuje posty na profilu w mediach społecznościowych. Kobieta postanowiła pochwalić się tym, jak przebiegł ważny dla niej dzień, bowiem piątego lutego obchodziła imieniny. Wybrała się z mężem na romantyczną kolację i dostała wzruszający prezent od córeczki. 

Wiecie, dlaczego Agata i Piotr odmówiliby udziału w programie "Ameryka Express"?

Zobacz wideo

Agata Rubik dostała uroczą laurkę z komplementami

Do tego, że Agata Rubik należy do grona niebywale pięknych kobiet, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Córka Rubików doceniła jeszcze inne cechy kobiety. Dziewczynka podarowała mamie wyjątkowy prezent. Stworzyła laurkę, na której wypisała zalety swojej rodzicielki. Agata sfotografowała upominek i pochwaliła się nim na InstaStories. 

Co córka Rubików sądzi o swojej mamie? Dziewczynka napisała, że Agata jest między innymi: mądra, piękna, wspaniała, śmieszna, wesoła i szalona.

Żona kompozytora w dniu swoich imienin dostała również bukiet pięknych róż. Kobieta pokazała fanom jej "perfekcyjne imieninowe śniadanko". Jeżynki, granat i kiwi w połączeniu z musli i innymi dodatkami wyglądają naprawdę apetycznie.

Małżeństwo Rubików wieczorem wybrało się na romantyczną kolację do jednej z warszawskich restauracji. Agata postawiła w tym dniu na klasyczną czerń. Kobieta w poście na Instagramie wspomniała o wszystkich imienniczkach i życzyła im dużo zdrowia. 

Dzisiejszy wieczór należy do nas! Agaty, Agatki, Agaciki, Agacie - dużo zdrówka!
 

Fani nie pozostali kobiecie dłużni i również życzyli jej wszystkiego, co najlepsze. Wpis skomentowała między innymi Edyta Pazura

Najlepszego - napisała krótko i zwięźle partnerka Cezarego Pazury.

Agata podziękowała koleżance miłymi słowami:

Dziękuję kochana! 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.