Edyta Pazura organizuje córce lekcję WF-u. Komentarz Agaty Rubik nie pozostawia złudzeń, co myśli o edukacji w domu

Koronawirus pokrzyżował plany wielu rodzin. Na obecną sytuację narzekają również polskie gwiazdy, a upust emocjom dają na Instagramie. Edyta Pazura opublikowała zdjęcie córki z "prywatnej lekcji WF-u". Fotografię skomentowała Agata Rubik, która narzeka na system domowego nauczania.

Edytę Pazurę i Agatę Rubik łączy wiele. Przede wszystkim to, że są życiowymi partnerkami znanych mężczyzn. Obie kobiety na co dzień świetnie spełniają się w rolach matek, a dodatkowo nie stronią od aktywności w mediach społecznościowych. Nawzajem wspierają się pozytywnymi komentarzami na swoich Instagramowych profilach. Agata niedawno zabawnie skomentowała zdjęcie Edyty w sukni ślubnej. Tym razem również nie powstrzymała się od wyrażenia swojej opinii, kiedy Pazura opublikowała fotografię córki, która "walczy" z nudą podczas siedzenia w domu. Panie zgodnie twierdzą, że "homeschooling" źle wpływa na ich pociechy!

Zobacz wideo Edyta Pazura chętnie chwali się momentami z życia prywatnego. Relacjonowała wizytę córki u fryzjera.

Agata Rubik i Edyta Pazura źle znoszą siedzenie w domu

Zamknięcie przedszkoli i szkół sprawiło, że dzieci zmuszone są do pozostania w domach. A przynajmniej tak teoretycznie powinna wyglądać zalecana przez specjalistów kwarantanna, która ma chronić przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Do domów przeniosła się również edukacja. Aktualnie to rodzice mają zadbać o organizowanie swoim pociechom czasu i miejsca do nauki w domowym zaciszu. Obowiązki rzetelnie wykonują popularne "instamatki", choć nie stronią od narzekania. Przykładem może być chociażby Agata Rubik czy Edyta Pazura.

Żona Cezarego Pazury opublikowała w mediach społecznościowych fotografię córki. Dziewczynka bawi się na dworze ze swoim psem, Zidanem. Celebrytka opatrzyła zdjęcie wymownym podpisem, nawiązującym do obecnej sytuacji w kraju:

A teraz lekcja wychowania fizycznego. Zidane lepszy, niż nauczyciel!

Post skomentowała Agata Rubik. Młoda mama również musi się zmagać z problemem edukacji domowej. Otwarcie wyznała, że siedzenie w zamknięciu nie wpływa na nią, ani na jej dzieci korzystnie. 

Zdecydowanie lepszy! Choć ten homeschooling to jedna wielka masakra.
 

Edyta przyznała rację koleżance. Jednocześnie zdradziła, że nie może sobie znaleźć miejsca:

Daj spokój... Biegam od jednego do drugiego pokoju.

A jak czas wolny wykorzystuje córka Piotra Rubika? Agata dodała na Instagramie uroczy filmik, na którym widać, że dziewczynka z nudów "zamiata liście", których w rzeczywistości nie ma. 

Córka Agaty RubikCórka Agaty Rubik Instagram/ @agata_rubik

BWO