Edyta Pazura pozuje w białej sukni ślubnej i rozmyśla: Chyba w końcu powiem "tak". Zabawnie komentuje Agata Rubik

Edyta Pazura pochwaliła się fanom nowym zdjęciem. Zapozowała przed lustrem w białej sukni ślubnej.

Edyta Pazura jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Na swój profil wrzuca przeróżne treści. Nie brakuje tam rodzinnych zdjęć. Celebrytka pozuje do nich nie tylko z mężem, ale i dziećmi. W odróżnieniu od niektórych celebrytów, nie ma już problemu z pokazywaniem ich twarzy. Obojętnie nie możemy również przejść obok jej najnowszego posta. Na zdjęciu Edyta zapozowała sama. Za to jak wygląda! Ma na sobie piękną suknię ślubną. 

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Edyta Pazura pozuje w sukni ślubnej

Żona Cezarego Pazury wybrała się we wtorek do jednego z warszawskich salonów sukien ślubnych. Celebrytka zapozowała przed lustrem w jednej z nich. Kreacja jest bardzo elegancka i skromna. Ma długi dół i koronkową górę z lekkim dekoltem.

Chyba w końcu powiem „tak". Koniecznie boso po trawie - poinformowała fanów.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. 

Jestem wielbicielką Pani urody. Piękna suknia.
Obłędnie!
Kochana, ładnemu we wszystkim ładnie.

Zdjęcie skomentowała również koleżanka Edyty, Agata Rubik

Ponoć trudniej jest powiedzieć „nie” - napisała zabawnie.

Podzielacie jej zdanie? Przypomnijmy, Edyta jest trzecią żoną Cezarego. Wcześniej aktor związany był z Żanetą Pazurą, z którą ma córkę Anastazję, oraz Weroniką Marczuk, która niedawno urodziła córkę.

Cezary Pazura i Edyta Pazura - związek

Historia aktora i jego obecnej żony jest wyjątkowa. Para poznała się bowiem w pociągu i była to miłość od pierwszego wejrzenia. W 2009 roku postanowili sformalizować swój związek i pobrali się. Mają troje dzieci, 11-letnią Amelię, 8-letniego Antoniego i niespełna 2-letnią Ritę.

CW