Weronika Marczuk została mamą! Poznaliśmy imię jej pociechy. "Córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt"

Weronika Marczuk urodziła! Na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazdy.

Weronika Marczuk zaskoczyła nie tylko fanów, ale i media informacją, że jest w ciąży. Była żona Cezarego Pazury, która kilka razy poroniła, nie poddała się w walce o marzenia i właśnie została mamą. Radosną nowinę podał serwis "Viva!"

Weronika Marczuk urodziła

Jak donoszą media, gwiazda została mamą już kilka dni temu. Bardzo chciała jednak zachować dla siebie pierwsze chwile z maleństwem i radosną nowinę przekazała dopiero dzisiaj jednej z dziennikarek "Vivy!". 

Jak udało się dowiedzieć naszej dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej, która jest w stałym kontakcie z Weroniką Marczuk, gwiazda została mamą 17 stycznia. (...) Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika jest bardzo szczęśliwa. Wraz z maleństwem opuściła już szpital przy Kasprzaka. Jak zdradziła gwiazda, jej córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt - czytamy na stronie portalu.

Gwiazda wrzuciła urocze zdjęcie do sieci i zdradziła imię córki.

 
Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia "przed" były tylko przygotowywaniem do takiego daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko - napisała. 

Plotek składa serdeczne gratulacje Weronice i życzy dużo zdrowia małej Ani!

CW

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o porodzie w programie "Przerwa na kawę".

Zobacz wideo