Edyta Pazura z mężem i dziećmi na wakacjach. Pokazała, jak Cezary bawi się z Antkiem i Ritą. Fani: Takie ferie to ja rozumiem

Edyta Pazura wyleciała z rodziną na wakacje. Już zdążyła pochwalić się pamiątkową fotografią Cezarego z Antonim i Ritą. Naprawdę urocze.

Edyta Pazura świetnie sprawdza się w roli żony popularnego aktora i matki trójki dzieci. Swoimi pociechami chwali się często na Instagramie, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że właśnie zdjęć z nimi fani oczekują najbardziej. Chętnie je komentują i ślą mnóstwo komplementów. Nic więc dziwnego, że celebrytka opublikowała już w sieci pierwszy post z tegorocznych wakacji. Razem z rodziną wyleciała na Dominikanę.

Cezary Pazura to odpowiedzialny tata. Podczas ostatniego wyjazdu smarował najmłodszej córce plecy kremem z filtrem:

Zobacz wideo

Edyta Pazura z rodziną na wakacjach

Edyta opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z wakacji. Korzystając z ferii dwójki dzieci, razem z Cezarym postanowili wylecieć na Dominikanę. Zapragnęli zapomnieć o wietrznej i ponurej aurze w Warszawie.

Republica Dominikana. Dwa tygodnie przerwy od odrabiania lekcji. Czytanie książek i lektur jest w fazie negocjacji - napisała.

Na zdjęciu widoczni są Pazura, chwalący się bicepsami w obcisłej koszulce, oraz dwójka ich dzieci. W oddali biegnie 8-letni Antoni, a na pierwszym planie 2-letnia Rita bawi się piaskiem

 

Jak można było się spodziewać, fani ochoczo wyrażali zachwyt w komentarzach.

Pięknie! Cudowny czas spędzony z rodziną. Uwielbiam to!
Takie ferie to ja rozumiem, a nie jakieś tam szusowanie na nartach. Cudownego wypoczynku dla Państwa!
Ojej cudownie!
Przyślijcie trochę słoneczka i tego pięknego błękitnego nieba.

Udanego wypoczynku! 

CW

Więcej o: