Piotr Rubik na zdjęciu sprzed lat. Fryzurę zmienił dzięki żonie, ale fani tęsknią za jego wyprostowanymi włosami. "Lepiej ci było w blondzie"

Piotr Rubik podzielił się z fanami starym zdjęciem. Miał kiedyś jasne, wyprostowane włosy. Muzyk zdradził, że do zmiany fryzury namówiła go żona. Zaoszczędził na tym sporo pieniędzy.

Piotr Rubik to spełniony zawodowo muzyk, a prywatnie mąż i ojciec. Często chwali się na Instagramie zdjęciami z rodziną, wiedząc, że oczekują tego jego fani. Wiele również podróżuje, co dokładnie relacjonuje na swoim profilu. Ostatnio wzięło go na wspominki i podzielił się z obserwatorami starym zdjęciem. Trzeba przyznać, że przeszedł sporą metamorfozę. 

Piotr Rubik na zdjęciu sprzed lat

Muzyk opublikował zdjęcie sprzed szesnastu lat. Miał wtedy długie, jasne włosy, które - jak przyznał - stale prostował. Do zmiany namówiła go Agata, której jest bardzo wdzięczny. Zdradził, że dzięki temu zaoszczędził sporo pieniędzy i teraz może częściej podróżować.

Czasy prostownicy... Dopiero Agata pokazała mi życie bez prasowania. Dzięki zaoszczędzonym na fryzjerze pieniądzom teraz możemy podróżować.
 

Naszym zdaniem Piotr wygląda teraz korzystniej. Nieco inne zdanie mają jego fani. Pod postem nie brakuje opinii, że Rubik kiedyś wyglądał lepiej.

Lepiej ci było w blondzie.
Pamiętam te włosy, też były ok.

A Wy jak uważacie? Czyż jego loczki nie są urocze? Poza tym, prostując, bardzo niszczył włosy. 

Piotr Rubik i Agata Rubik

Piotr i Agata poznali się w 2005 roku. Postanowili sformalizować swój związek po trzech latach znajomości, a zdjęcia z ceremonii ukazały się w magazynie "Viva!". Para wychowuje dwie córki: 11-letnią Helenę i 7-letnią Alicję, które często pokazuje na Instagramie. 

 

CW

Zobacz wideo