Piotr Rubik i Agata Rubik pochwalili się ogrodem. Jest "jakby luksusowy". Duży basen to dopiero początek

Piotr Rubik i Agata Rubik opublikowali zdjęcia z ogrodu. Uwagę zwraca basen i oszklony kominek. Fani są zachwyceni i podziwiają posesję celebrytów.

Piotr Rubik 29 czerwca obchodził imieniny. Z tej okazji jego żona, Agata Rubik, zamieściła na Instagamie fotografię, na której widać, jak małżonkowie celebrowali święto muzyka. Okazuje się, że celebryci pozostali w swoim apartamencie w Wilanowie i tam cieszyli się wspólnymi chwilami.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Rubik na zdjęciu sprzed lat. Fryzurę zmienił dzięki żonie, ale fani tęsknią za jego wyprostowanymi włosami. "Lepiej ci było w blondzie"

Piotr Rubik i Agata Rubik chwalą się ogrodem

Piotr Rubik i Agata Rubik nie muszą nigdzie wyjeżdżać, by cieszyć się warunkami, jak w eleganckim spa. W ich ogrodzie jest bowiem ogromny basen. Widać też, że Rubikowie lubią spędzać romantyczne chwile, bo na drewnianym tarasie nie zabrakło stylowego biokominka, który dodaje klimatu. To właśnie w takiej scenerii zakochani spędzili imieniny Piotra. 

Tak mi dobrze, tak radośnie, bo mam Ciebie... Dzisiaj imieniny Piotra i Pawła. Według mnie to dwa najładniejsze męskie imiona - napisała Agata Rubik, składając mężowi życzenia na Instagramie. 

A później dodała:

No nic, każda okazja dobra do świętowania, żeby żyło się lepiej - cieszyła się. 
 

Trzeba przyznać, że w takich warunkach można świętować i wydaje się, że faktycznie żyje się lepiej. 

Zobacz wideo Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla solenizanta. Internauci byli też pod wrażeniem ogrodu Rubików. 

Przepięknie tam macie!
Matko, jaki cudny ogród z basenem! Wieczne wakacje.
Śliczny ogród - pisali. 

A wam, jak się podoba? My chętnie zobaczylibyśmy jeszcze więcej zdjęć z ogrodu Rubików. Mają czymś się pochwalić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Naturalna Agata Rubik zachwyca fanów. Posypały się komplementy: Podziwiam, jest pani piękna

Więcej o: