Piotr Rubik wyleciał z rodziną na wakacje do Australii. Fana zaniepokoił pewnien fakt: A Wasze córki do szkoły nie chodzą? Muzyk szybko odpowiedział

Piotr Rubik wypoczywa na wakacjach z dziećmi i żoną. Pochwalił się rodzinną fotografią, a fan pyta, dlaczego dziewczynki nie chodzą do szkoły.

Piotr Rubik z żoną i dwiema córkami przebywa obecnie w Australii. Na Instagramie chętnie dzielą się rodzinnymi fotografiami z tego wyjazdu. Pod jednym ze zdjęć artysty pojawiły się jednak - wydawałoby się - niewygodne pytania. Dotyczyły szkoły dziewczynek.

Piotr Rubik odpowiada na komentarze fanów

Muzyk zamieścił zdjęcie z samolotu i uwiecznił na nim piękną rodzinną chwilę. W podpisie do fotografii zdradził, że lecą do Australii. 

Hey Sydney, nadchodzimy! Czas na spotkanie ze słońcem - napisał Rubik.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Większość fanów życzyła im udanego wypoczynku, jednak jeden internauta postanowił być uszczypliwy. Spytał, co dzieję się ze szkołą dziewczynek, skoro przerwa świąteczna jeszcze się nie zaczęła. 

A Wasze córki do szkoły nie chodzą?

Piotr RubikPiotr Rubik screen Instagram/piotr_rubik

Muzyk odpowiedział, że dziewczynki mają po prostu ferie. Wtem w dyskusję wtrąciła się kolejna osoba, pisząc, że jej dzieci normalnie uczęszczają do szkoły, a wolny czas rozpoczyna się dopiero za kilka dni. Na to Rubik również zareagował.

W brytyjskiej są za kilka dni, a na razie wielka awaria ogrzewania na Sadybie.

Problemy z ogrzewaniem są spowodowane zeszłotygodniową awarią sieci ciepłowniczej na Mokotowie, właśnie niedaleko Sadyby. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć rodzinie udanego wypoczynku.

DK

Zobacz: Piotr i Agata Rubikowie o udziale w programie "Ameryka Express"

Więcej o:
Komentarze (58)
Piotr Rubik wyleciał z rodziną na wakacje. Fana zaniepokoił fakt, że córki muzyka nie chodzą do szkoły
Zaloguj się
 • Gość: Geaq

  Oceniono 27 razy 25

  Ci dociekliwi fani, którzy przeprowadzają śledztwo kiedy dzieci mają ferie, jaka awaria, powinni w takim razie zapytać kiedy kupił bilety lotnicze. Czy ostatnio czy wiele miesięcy temu i już wtedy przewidział, że będzie wolne wcześniej 😂

 • andi113

  Oceniono 28 razy 22

  Mnie tam spędza sen z oczu raczej pytanie,czy aby tam w restauracjach można korzystać z toalet za free?

 • hihot.md

  Oceniono 21 razy 13

  Ładne dziewczyny to nie muszą chodzić do szkoły: Rubikowa o tym wie.

 • Diego De La Vega

  Oceniono 19 razy 11

  Gościu ma dar przewidywania przyszłości szczegölnie awarii ciepłowniczych bo przecież planów takiego wyjazdu nie podejmie się z dnia na dzień

 • Gość: Frania

  Oceniono 15 razy 9

  Awaria ogrzewania, więc myk do Australii. Dobre! Tylko, żeby tam nie mieli problemu ze wsrepam do toalet.

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 7

  Uwaga na kible w Australii !

 • Gość: dzidka

  Oceniono 9 razy 7

  W szkole brytyjskiej ferie zaczynaja nie od polowy tego tygodnia a awaria na sadybie skończyła sie w ubiegły piątek. Mysle, ze bilety pan kupił znacznie w wcześniej a nie z powodu awarii. bzdury. Po prostu zrobili sobie wolne i tyle, po co to bredzenie?

 • Gość: alex

  Oceniono 8 razy 6

  A to chyba nie powinno nikogo obchodzić, czy Ich dzieci chodzą do szkoły, czy nie... Ludzie ogarnijcie się!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX