Wojewódzki promuje wybielanie zębów. Nie obyło się bez nawiązania do Muchy. "Ma wysoką tolerancję na przyjemności"

Kuba Wojewódzki robi wszystko, by jak najlepiej wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec reklamodawców. Do promocji jednego z gadżetów wykorzystał swoją przeszłość z Anną Muchą.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha to przykład pary, która nie daje o sobie zapomnieć. Choć rozstali się ponad 10 lat temu, to nadal wyrażają się o sobie ciepło i podkręcają atmosferę wokół swojej relacji. Po tym jak aktorka rozstała się z Marcelem Sorą, a dziennikarz zakończył związek z Renatą Kaczoruk, plotkowano, że wrócili do siebie. Oboje droczyli się wtedy z fanami i dodawali zdjęcia sugerujące, że ponownie się spotykają. Teraz wiemy już, że to nieprawda.

Kuba Wojewódzki nie może zapomnieć o Annie Musze

Mucha od ponad roku związana jest z kolegą z branży, Jakubem Wonsem. Jakiś czas temu ich wspólne zdjęcia trafiły do mediów i tym samym definitywnie ucięto plotki o jej powrocie do Wojewódzkiego. Ten jednak dalej wykorzystuje relacje z byłą partnerką do swoich celów. Samozwańczy król TVN-u dołączył do celebrytów i gwiazd, które reklamują przyrząd do wybielania zębów. W poście wykorzystał książkę Anny Muchy o Toskanii. Jak zapewnia, podczas zabiegu poznaje jej treść.

Poranek w #toskania. Szukam miejsca, żeby zjeść najtaniej - napisał.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki Instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

Internauci zwrócili uwagę na to, jak wykorzystał swoją znajomość z aktorką. Niektórzy są pewni, że "stara miłość nie rdzewieje", na co Wojewódzki odpisał, że "Ferrari też nie", inni filozofowali, że "zakochany mężczyzna ma dwie opcje i albo zrobi wszystko dla kobiety, na której mu zależy, albo pozwoli, żeby facet stojący za nim przejął ster". Dziennikarz próbował ironizować i zacytował słowa piosenki Ich Troje: "Wstań, powiedz nie jestem sam... Tra la la sępie miłości". Pojawił się także komentarz, w którym ktoś zauważył, że Anna Mucha może się obrazić. Także na ten komentarz odpowiedział Wojewódzki. Zrobił to w swoim specyficznym stylu:

Koleżanka ma wysoką tolerancję na przyjemności - odpisał.

Co o tym uważacie?