Związek Anny Muchy i Marcela Sory to przeszłość? Mamy jego zdjęcia z tajemniczą kobietą. Spojrzenia tej dwójki mówią wiele

Relacja Anny Muchy i Marcela Sory znów jest na językach. Wszystko za sprawą najnowszych zdjęć wykonanych przez paparazzi.

Anna Mucha nie należy do gwiazd, które chętnie opowiadają w mediach o życiu prywatnym. Mimo to, aktorka dobrze wie, jak wzbudzić zainteresowanie wokół własnej osoby. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnie interakcje z Kubą Wojewódzkim na Instagramie. O ile ten "flirt" większość odebrała jako żart, o tyle były (?) partner Muchy najwyraźniej ma kogoś nowego.

Marcel Sora przyłapany w towarzystwie tajemniczej kobiety

Pierwsze plotki o kryzysie w związku Anny Muchy i Marcela Sory pojawiły się już w styczniu. Para po raz ostatni była wówczas widziana publicznie na premierze filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Od tamtej pory temat relacji Anny i Marcela nie był poruszany przez kolorową prasę. Tak było jeszcze do niedawna.

Ostatnio tygodnik "Twoje Imperium" zdradził, że Marcel Sora, był widziany w towarzystwie innej kobiety, która nie szczędziła mu czułości. Rewelacje informatora zostały okraszone zdjęciami. Para wybrała się razem na śniadanie do jednej z knajpek przy warszawskim Placu Zbawiciela.

Okazuje się, że ich wspólnie spędzony poranek nie był jednorazowym spotkaniem. Ostatnio paparazzi raz jeszcze przyłapali Sorę z tajemniczą kobietą. Widać, że para dobrze się dogaduje. Co prawda Marcel i kobieta byli powściągliwi w okazywaniu sobie uczuć, jednak ich spojrzenia były wymowne. Zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii.

Ciekawe, co na to Anna Mucha?

MŁ 

Anna Mucha padła ofiarą oszustwa internetowego:

Zobacz wideo