Anna Mucha chwali się drogim autem. Spójrzcie na tablicę rejestracyjną. Aktorka podsyca plotki o powrocie do Wojewódzkiego

Anna Mucha pokazała zdjęcia, na których pozuje obok bordowego Bentleya. Te fotografie z pewnością nie uciszą plotek na temat domniemanego powrotu do Kuby Wojewódzkiego. Wszystkiemu winna jest... tablica rejestracyjna.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki przed laty byli jedną najgorętszych par show-biznesu. Ich drogi się jednak rozeszły, a tabloidy donosiły, że przyczyną było lekkomyślne zachowania dziennikarza. Byli kochankowie pozostali jednak w przyjaznych relacjach. Ostatnio jednak w mediach pojawiły się plotki, że znów są razem. Chodź oni sami tej nowiny nie potwierdzili, to jednak nie zaprzeczają doniesieniom, a raczej podsycają plotki.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki parą?

Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się ostatnio, że była na spotkaniu ze swoim byłym, a Wojewódzki niedługo później opublikował zdjęcie, na którym widać wystające z auta kobiece nogi. Fani zaczęli zastanawiać się więc, czy to aby nie Mucha znajduje się w samochodzie.

Teraz oliwy do ognia dolała sama zainteresowana, pozując na tle bordowego Bentley Continental GT z charakterystyczną tablicą rejestracyjną. Na tej znajduje się bowiem napis "KUBAW", który sugeruje, że auto należy do samozwańczego króla TVN.

Mucha jednak tego nie skomentowała, za to załączyła pełen kokieterii opis. 

... zawsze dobieram auta pod kolor sukienki - napisała. 

Fani komentują 

Pod ostatnim postem Muchy szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. W dużej mierze były to komplementy, ale nie tylko. Internauci zastanawiali się, co jest między nią, a Wojewódzkim. 

Kubuś dał zatankować?
Długo czekałam na to, aż do siebie wrócicie.
Szalona. Kocham za poczucie humoru i dystans.

Myślicie, że Kuba i Anna faktycznie do siebie wrócili? A może tylko przygotowują grunt pod wspólny projekt, a ich ostatnie działania to przemyślana kampania marketingowa?

AG 

Anna Mucha komentuje książkę Kuby Wojewódzkiego. Koniecznie posłuchajcie, co powiedziała 

Więcej o:
Komentarze (142)
Ania Mucha chwali się drogim autem. Ale tylko spójrzcie na tablicę rejestracyjną. Aktorka podsyca plotki o powrocie do Wojewódzkiego
Zaloguj się
 • Gość: żena

  Oceniono 65 razy 57

  Żałosna kobieta. Wymyślonym romansem usiłuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę.

 • s0nar

  Oceniono 64 razy 54

  Jaki trzeba mieć spie...ny beret, żeby sobie pstrykać fotki podczas tankowania, ja pie... :D Beka na maksa.

 • norman67

  Oceniono 49 razy 49

  Pijarowa ustawka - odgrzewanie starych kotletów.

 • karinawojtek

  Oceniono 61 razy 37

  Wiadomo przecież do czego ciągną muchy...

  karinawojtek@gazeta.pI

 • julietwhiskey

  Oceniono 38 razy 34

  Pani Mucha jest dorosłą kobietą i może robić to, na co ma ochotę. I nic nikomu do tego. Protestuję jednak przeciwko nazywaniu Jej aktorką!

 • Gość: erwin

  Oceniono 30 razy 28

  I wy jesteście dziennikarzami matoły z Plotka? " Chodź oni sami" - ortografii nie znacie nieuki? "CHOĆ ONI SAMI" tłuki. A Muche mam gdzieś.

 • gapcio2010

  Oceniono 26 razy 24

  Taka "gwiazda" debilnego tasiemca ,ze rzeczywiście jest się czym chwalić.....

 • antonio rebenga

  Oceniono 32 razy 24

  Warszawski standard: droga fura i blachara-kurefka oczywiście w pozycji "spod latarni". To jest codzienność, nie musi to być od razu KUBAW.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX