Wojewódzki wrócił do Muchy? Sugeruje, że coś jest na rzeczy. Internauta: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Riposta Kuby niewybredna

Kuba Wójewódzki opublikował wyniki ankiety, gdzie większość czytelników portalu Party.pl, opowiedziała się za tym, by Anna Mucha wróciła do dziennikarza.

W ostatnim czasie sporo plotkuje się na temat rzekomego rozstania Anny Muchy z Marcelem Sorą, ojcem jej dzieci. Spekulacji z pewnością nie uciszą "flirty" aktorki z Kubą Wojewódzkim na Instagramie. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha zastanawiała się nad spotkaniem z Wojewódzkim. W końcu to zrobiła i pokazała ich wspólne zdjęcie. "Są rzeczy, które nie rdzewieją"

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha została zapytana, czy znów spotyka się z Wojewódzkim. Jej komentarz... dziwny.

Pikanterii dodaje także showman, który chętnie zaczepia byłą ukochaną. I tak oto zatrzymajmy się przy jego poniedziałkowym poście na Instagramie.

Kuba Wojewódzki chce wrócić do Anny Muchy?

Wojewódzki opublikował na Instagramie wyniki głosowania portalu Party.pl, gdzie na pytanie o to, czy Mucha powinna do niego wrócić, większość zagłosowała twierdząco. 56-latek nie krył zadowolenia. 

#zwycięstwo. Wczoraj #senat a dzisiaj #to - napisał w poście Kuba Wojewódzki, oznaczając przy tym Annę Muchę. 
 

W komentarzach nie brakowało żartów z tej sytuacji. Jeden z internautów podkreślił jednak, że "nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki". 

Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki - czytamy.

Powyższego wpisu dziennikarz nie zostawił bez odpowiedzi. 

Ale wykąpać się można - odpowiedział Wojewódzki. 

Komentarze na Instagramie Kuby WojewódzkiegoKomentarze na Instagramie Kuby Wojewódzkiego Instagram / Kuba Wojewódzki

No, trzeba przyznać, że żart ma niewybredny. 

embed

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>