Katarzyna Niezgoda przyłapana nad polskim morzem. Bizneswoman dumnie paraduje po plaży w bikini

Katarzyna Niezgoda znalazła chwilę na odpoczynek. Bizneswoman wybrała się nad polskie morze, by w towarzystwie koleżanki skorzystać z uroków lata. Na plaży dumnie prezentowała swoje wdzięki w bikini.

Katarzyna Niezgoda zdobyła dużą popularność w show-biznesie za sprawą wieloletniego związku z Tomaszem Kammelem. Rozstanie pary po niemalże dekadzie znajomości było dla wielu osób sporym szokiem. Byli kochankowie nie są ze sobą już od pięciu lat, a w ich sercach na nowo zagościła miłość. Sławna prawniczka i ekonomistka chwali się kolejnym wybrankiem, publikując wspólne fotografie z podróży w mediach społecznościowych. Tym razem jednak Katarzyna wybrała się na wakacje bez partnera. Przyłapana przez fotoreporterów nad polskim morzem odpoczywała w towarzystwie koleżanki. Przy okazji zaprezentowała się w bikini, dzierżąc w dłoni alkoholowy napój. 

Katarzyna Niezgoda w bikini nad polskim morzem

Była partnerka Tomasza Kammela zagościła w jednym z najpopularniejszych nadmorskich miast. Sopot przywitał ją z otwartymi ramionami, oferując wygodne i idealne do odpoczynku wiklinowe kosze plażowe. Z takiego udogodnienia Niezgoda skorzystała razem z towarzyszącą jej podczas urlopu koleżanką. Na pełną wczasowiczów plażę bizneswoman ubrała dwuczęściowy kostium kąpielowy. Dół bikini został zachowany w jednolitym ciemnym kolorze, natomiast góra wyróżniała się kolorowymi liśćmi. W wakacyjnej stylizacji nie zabrakło również okularów przeciwsłonecznych.

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Plotek Exclusive

Paparazzi przyłapali Katarzynę na błogim lenistwie w promieniach słońca. Niezgoda nie tylko wylegiwała się na gorącym piasku, ale również przechadzała się po plaży, popijając zimne piwo. 

Katarzyna NiezgodaKatarzyna Niezgoda Plotek Exclusive

Niegdyś sławna ekonomistka wyraziła negatywne zdanie na temat zdjęć robionych przez paparazzi, udostępniając na swoim instagramowym profilu własną wersję fotorelacji z wakacji.

Najważniejsze, by Katarzyna wróciła z urlopu wypoczęta i uśmiechnięta! 

Zobacz wideo Katarzyna Niezgoda w ogniu krytyki po wydaniu książki!