Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda to ekonomistka z zawodu, z wykształcenia zaś prawniczka. W mediach pojawiła się dzięki trwającemu ponad dekadę związkowi z Tomaszem Kammelem, który zakończył się w 2015 roku.Imię i nazwisko: Katarzyna Niezgoda
Rok urodzenia: 1969
Zawód: Ekonomistka
Wykształcenie: prawnicze

Katarzyna Niezgoda – życie prywatne

Katarzyna Niezgoda jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W 1992 roku rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej w Warszawie, jednak w zawodzie tym się nie odnalazła, ponieważ niedługo potem zaczęła pracować w banku. Na swoim koncie ma stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku BPH oraz stanowisko Członka Zarządu Banku PKO S.A. W 2009 roku zamieszana była w aferę bankową „Kammelgate”, w wyniku której banki PKO S.A i BPH poniosły straty rzędu 16 mln zł. W 2009 roku Katarzyna Niezgoda zajęła 11 miejsce na liście najbardziej wpływowych polek według rankingu Forbes. Katarzyna Niezgoda w mediach znana jest jako była wieloletnia partnerka Tomasza Kammela. Związek pary wzbudzał wiele kontrowersji w mediach.

Katarzyna Niezgoda – związek z Tomaszem Kammelem

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel poznali się w 2004 roku na konferencji, dotyczącej roli kobiet w biznesie. Katarzyna była na tejże konferencji prelegentką Tomasz Kammel zaś moderatorem. Wymienili się wówczas tylko wizytówkami, a niedługo potem Tomasz Kammel wysłał Katarzynie zaproszenie na urodziny. Znajomość szybko przerodziła się romans i kobieta niedługo po poznaniu Tomasza Kammela wzięła rozwód. Para zaczęła pokazywać się publicznie i publicznie okazywać uczucia. Niemal każde wyjście publiczne było głośno komentowane przez media, gdyż tworzyli parę kontrastów. On zadbany, z nienaganną sylwetką, ona – pulchna, pełna krągłych kształtów. Znajomi twierdzą jednak, że Katarzyna jest ciepłą osobą, której nie da się nie darzyć sympatią. W 2015 roku, po 10 latach znajomości związek Katarzyny i Tomasza rozpadł się, a przyczyną według mediów była niezgodność w zakresie powiększania rodziny. Prawdopodobnie Tomasz Kammel nie był jeszcze gotowy na potomstwo, na które naciskała Katarzyna.

katarzyna niezgoda

Więcej o:

katarzyna niezgoda

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.