Stylizacja Katarzyny kością Niezgody. "Myślałam, że to pani idzie do komunii" vs. "rewelacja" [ZDJĘCIE]

Katarzyna Niezgoda wybrała się na komunię córki przyjaciół, a zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Jej stylizacja podzieliła fanów. Zobaczcie, jak wyglądała.

Sezon komunijny trwa. Gwiazdy chętnie pokazują, w jakich stylizacjach uczestniczyły na przyjęciach swoich bliskich. Joanna Opozda zjawiła się w rodzinnym Busku-Zdroju w sukience mini, która wywołała kontrowersje. Na głęboki dekolt zdecydowała się za to Wiktoria Gąsiewska, która została za to zrugana przez internautów. Największa krytyka spadła jednak na Elizę Trybałę, której zarzucono, że pomyliła imprezy i przesadziła. Ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Teraz swoją stylizacją pochwaliła się Katarzyna Niezgoda

Zobacz wideo Kiedyś to był majątek, a dziś?

Katarzyna Niezgoda na komunii. Internauci podzieleni 

Katarzyna Niezgoda kilka dni temu dodała poruszający wpis. "Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika. Ogromnym przeżyciem był dla mnie dzień, w którym córka moich przyjaciół, Natasza, przystąpiła po raz pierwszy do tego sakramentu, a ja mogłam być przy niej" - wyznała wyraźnie poruszona. Do niego dołączyła zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją stylizację. Przyjęcie odbyło się w pałacu, co bez wątpienia wpłynęło na dress code. Możemy zobaczyć, że Niezgoda wybrała biały garnitur, złożony z szerokich spodni z nogawkami zakrywającymi buty, i dłuższej marynarki. Pod nią miała jasną koszulkę. Całość dopełniły dodatki - korale i naszyjnik, a na głowie miała kremowy fascynator. Jej strój jednak podzielił internautów. 

"Ładnie, ale myślałam, że to pani idzie do komunii" - brzmi jeden z komentarzy, który niby jest miły, ale jednocześnie nieco uszczypliwy. Jego autorka zwróciła uwagę na monochromatyczny zestaw. Ktoś inny skupił się na dodatkach i uznał, że nie bardzo grają z resztą. "Dużo tego wszystkiego. Tutaj mniej znaczy więcej" - czytamy. Na szczęście takich opinii jest niewiele, a przeważają komplementy. "Pani Kasiu, wygląda pani fenomenalnie. Wszystko dopasowane do ostatniego guzika", "Wow, rewelacja", "Piękna stylizacja" - zachwycają się. Zdjęcie Katarzyny Niezgody również znajdziecie w naszej galerii na górze strony. W sondzie dajcie znać, z którą grupą użytkowników Instagrama się zgadzacie!

Katarzyna Niezgoda przesadziła? Zapytaliśmy eksperta!

O to, kto ma rację, zapytaliśmy eksperta, który zwrócił uwagę na kilka błędów i doradził, jak można ich uniknąć. "Cała stylizacja miała potencjał, lecz pogrążyły ją detale. Oversize'owe garnitury są bardzo modne i wpisują się w aktualne trendy, jednak w tym przypadku zdecydowanie lepszą opcją byłoby rozpięcie marynarki. Wtedy sylwetka nabrałaby lepszych proporcji i nogi wydałyby się dłuższe. Nie najlepszym rozwiązaniem jest tutaj także nadmiar dodatków - wszystkiego jest po prostu za dużo. Idealną opcją byłby masywny, srebrny naszyjnik. Byłoby o wiele bardziej nowocześnie i stylowo" - ocenił dziennikarz Plotka, Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur

Podoba Wam się stylizacja Niezgody?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.