Wiktoria Gąsiewska tak ubrała się na komunię. Za odważnie? "Trochę skromności"

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się komunijną stylizacją i wywołała tym niemałą burzę w sieci. Jedna z internautek zarzuciła jej brak skromności. Miała rację?

Wiktoria Gąsiewska zyskała ogromną popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl" Telewizji Polskiej. Format transmitowany był przez program Drugi publicznego nadawcy i doczekał się wielu powtórek. Aktorka wcielała się jedną z barwniejszych postaci i zyskała całkiem sporą rzeszę fanów. Zdaje się, że popularność przypadła Gąsiewskiej do gustu - świadczy o tym chociażby regularne publikowanie coraz to nowszych treści w mediach społecznościowych i zdradzanie kulis życia prywatnego. Tym razem aktorka pokazała, jaką stylizację wybrała na komunię. W sieci zawrzało.

Zobacz wideo

Wiktoria Gąsiewska w odważnej sukience na komunii. Podstawiła na dopasowany fason

Na instagramowym koncie Wiktorii Gąsiewskiej zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu zamieszczonego przez aktorkę zdjęcia. Opublikowała ona fotografię z komunii, obok której z całą pewnością nie da się przejść obojętnie. Gąsiewska postawiła na mocno dopasowaną sukienkę midi w morskim odcieniu. O ile długość sukienki nie wywołała kontrowersji, to mocno wycięta góra już tak. Patrząc na stylizację Gąsiewskiej, trudno się do czegokolwiek przyczepić - sukienka w połączeniu z delikatnymi szpilkami wygląda naprawdę dobrze. Kanciaste okulary przeciwsłoneczne, delikatna biżuteria i ponadczasowa fryzura naprawdę dobrze uzupełniły całość. Internauci mieli jednak wątpliwości, czy to stosowna kreacja na tego typu uroczystość. Komunijną stylizację Wiktorii Gąsiewskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wiktoria Gąsiewska w ogniu krytyki. Internautka zdobyła się na mocny komentarz

Pod opublikowaną przez Gąsiewską fotografią w mgnieniu oka znalazła się masa polubień. Zaroiło się także od komentarzy. Jedna z internautek poczuła się wyraźnie zniesmaczona i stwierdziła, że taka kreacja nie jest najlepszym rozwiązaniem na komunię. Zarzuciła aktorce brak skromności. "Sukienka ładna, ale na wesele, a nie komunię. Trochę skromności - to święto dziecka" - napisała. "Nieładnie tak błyszczeć bardziej niż kolędniczka", "Masakra nawet na komunii" - czytamy w komentarzach. Znaleźli się jednak i tacy, którzy bronili stylizacji Gąsiewskiej. "Wyglądasz przepięknie", "Ładna letnia sukienka na pięknej dziewczynie" - pisali. 

Czy Wiktoria Gąsiewska przesadziła?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.