Katarzyna Skrzynecka w serialu TVP. Internauta: Gra Pani u wrogów narodu. Odpowiedziała

Katarzyna Skrzynecka już niedługo pojawi się w serialu "Na dobre i na złe". Jednak nie wszystkim internautom spodobał się ten fakt.

Katarzyna Skrzynecka ostatnio pochwaliła się nową rolą, jaką zagra w popularnym serialu "Na dobre i na złe" emitowanym na stacji TVP2. Produkcja od ponad 20 lat cieszy się ogromną popularnością, mimo że obsada nieustannie się zmienia. Katarzyna Skrzynecka zagra tym razem piękną doktor Alinę Fisher, co niektórym fanom gwiazdy się nie spodobało. Jaki był powód?

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka dołączyła do zespołu lekarzy w "Na dobre i na złe". Jest zdjęcie z planu. "Przedstawiam Docent Alinę Fisher"

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana

Aktorka charakteryzację pokazała w mediach społecznościowych. Większość internautów jest zachwyconych nową postacią i wiele z nich nie może doczekać się odcinków. W końcu Pani Doktor Alina Fisher to piękna i pewna siebie postać, która na pewno wniesie wiele humoru do produkcji. Jednak pod postem pojawiły się także słowa sprzeciwu. Niektórzy internauci zarzucili aktorce, że pracuje dla Telewizji Publicznej.

Pani Kasiu gra Pani u wrogów narodu. Nie - napisała jedna z fanek.

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać.

To jedynie dobry i lubiany serial. Moja praca zawodowa. Bez koneksji politycznych. Dalekam od taktownych - odpowiedziała aktorka.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka screen Katarzyna Skrzynecka - Instagram

Warto dodać, że Katarzyna Skrzynecka nie jest jedyną znaną osobą, która musi mierzyć się z krytyką z powodu pracy dla Telewizji Polskiej. Podobną sytuację mieli młodzi aktorzy serialu "Korona królów". Natomiast osoby, które od lat są związane z TVP, starają się nie wypowiadać nie tematy polityczne.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Skrzynecka o trudnej sytuacji finansowej, a fan docieka: Od lat w show-biznesie i brak oszczędności? Wyjaśniła wprost

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu
Więcej o: