Katarzyna Skrzynecka o trudnej sytuacji finansowej, a fan docieka: Od lat w show-biznesie i brak oszczędności? Wyjaśniła wprost

Katarzyna Skrzynecka w końcu wróciła na plan programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wyznała także, że przez pandemię koronawirusa miała problemy finansowe.

Katarzyna Skrzynecka, jak wiele polskich gwiazd, przez pandemię koronawirusa musiała wstrzymać się od aktywności zawodowej. Utraciła tym samym główne źródło dochodu i jak się okazuje, nie był to łatwy czas dla jej rodziny. Na szczęście wszystko, co złe kiedyś się kończy i gdy obostrzenia zostały zniesiona, gwiazda wróciła na plan programu. Warto dodać, że Katarzyna Skrzynecka przed pandemią była w jury "Twoja twarz brzmi znajomo" i grała w teatrze.

Katarzyna Skrzynecka szczerze o sytuacji finansowej

Gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy, że znajduje się na nagraniach muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo". W opisie wyznała, że czas izolacji był dla niej niezwykle trudny.

Od 5 marca jak tysiące Polaków uziemionych przez pandemię trwamy bez możliwości pójścia do swojej pracy, by zarobić na życie... W przypadku teatru, w którym pracujemy co wieczór, takie zamrożenie potrwa jeszcze co najmniej do września... Pracujemy, jak tylko się da przy innych zadaniach, w nieswoich codziennych profesjach... Jak tysiące Polaków, którzy stracili na ten czas swoją pracę. Trzeba sobie radzić. Najważniejsze, by wspierać pogodą ducha naszą rodzinę i dzieci w tej trudniejszej rzeczywistości. Pojawiają się pierwsze zawodowe "światełka w tunelu" - napisała pod postem.
 

Jednak jeden z internautów komentujący post, zapytał jak to możliwe, że gwiazdy, które są obecne w polskim show-biznesie od lat, tak nagle zostały bez środków do życia.

Zastanawia mnie to, że ludzie, którzy tyle pracowali przed pandemią, nagle tak zostali baz środków do życia...

Katarzyna Skrzynecka postanowiła szczerze odpowiedzieć.

Nie mamy ani niań, ani sprzątaczek, zawsze radzimy sobie z tym sami. Przy 4-osobowej rodzinie plus seniorach na utrzymaniu oszczędności szybko topnieją, niestety. Polscy aktorzy to nie hollywoodzkie gwiazdy. Nie ten status, nie te pensje, nie ta sława i całe szczęście, bo sławy hollywoodzkiej nigdy nie pragnęłam i nigdy bym nie chciała - wyznała.

Warto dodać, że na swoją sytuację finansową narzekały także: Maryla Rodowicz i aktorka Anna Powierza. Na szczęście powoli wszystko wraca do normy.

Zobacz wideo Artyści tracą pracę przez koronawirusa. Sytuację na swoim instastory skomentowała Barbara Kurdej-Szatan