Katarzyna Skrzynecka zrobiła córce oryginalny "makijaż". "Takie rzęski nauczyła mnie robić babcia"

Katarzyna Skrzynecka świetnie realizuje się w roli mamy. Tym razem aktorka postanowiła podzielić się z córką babcinym sposobem na podkreślenie urody, a "makijaż" zachwycił użytkowników Instagrama.

Katarzyna Skrzynecka jest szczęśliwą mamą ośmioletniej dziewczynki - Alikii, która jest owocem miłości aktorki i jej męża, sportowca Marcina Łopuckiego. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, a czas spędzony w izolacji wolała poświęcić córce, niż na relacjonowaniu każdej chwili na Instagramie. Teraz jednak jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowiła połączyć pielęgnowanie więzi rodzinnych z podtrzymywaniem relacji z fanami. Aktorka pokazała bowiem wyjątkowy "makijaż", który zrobiła ukochanej córce.

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka zrobiła córce oryginalny "makijaż"

Katarzyna Skrzynecka nie od dzisiaj jest wielką miłośniczką przyrody. Przypomnijmy, że jakiś czas temu gwiazda zaprezentowała instagramowym obserwatorom taras, który przyozdobiła kolorowymi kwiatami. Wolne chwile aktorka chętnie spędza również na łonie natury. Ostatnio gwiazda wybrała się z córką na łąkę, a płatki kwiatów wykorzystała do przyozdobienia powiek swojej córki:

Takie rzęski z polnych dzwonków nauczyła mnie kiedyś robić moja babcia Basia. Łąkowo, działkowo.  Życzymy wszystkim słonecznego weekendu - napisała aktorka.
 

Fani Katarzyny Skrzyneckiej zachwycili się kreatywnym "makijażem", jaki aktorka zrobiła ośmiolatce. Niektórym obserwatorom ten sposób upiększeń nie był bynajmniej obcy:

A ja jako mała dziewczynka robiłam tak paznokcie.
Pani Kasiu, Pani córka jest równie piękna jak Pani.
Jakie to ładne! - czytamy w komentarzach.

Musimy przyznać, że tego rodzaju sztuczne (a raczej naturalne) rzęsy są prawdziwie urzekające!

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zajęli się pokojem córki. "By stworzyć radośnie kolorowy". Wyszło dość odważnie.