Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Zmarł jej wujek. Miał koronawirusa. Trzy dni przed śmiercią uznano go za "ozdrowieńca"

Katarzyna Skrzynecka straciła ukochanego wujka. Mężczyzna chorował na COVID-19.

Wielki smutek ogarnął w ostatnich dniach Katarzynę Skrzynecką i jej rodzinę. W wyniku zakażenia koronawirusem zmarł wujek gwiazdy. Aktorka opowiedziała o dramacie w najnowszym wywiadzie. Jest zbulwersowana, ponieważ trzy dni przed śmiercią mężczyzna został zaliczony do "ozdrowieńców". 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie.

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o śmierci wujka

Jurorka muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" porozmawiała ostatnio z redaktorem magazynu "Flesz. Gwiazdy i Styl". Wyznała, że po kilkunastu dniach choroby zmarł jej ukochany wujek.

Po trzech tygodniach niestety zmarł w wyniku zaawansowanego zapalenia płuc i niewydolności oddechowej wywołanej wirusem - zaczęła.

Smutek potęguje fakt, że chwilę przed odejściem klinika zakwalifikowała mężczyznę do "ozdrowieńców". Skrzynecka jest tym faktem mocno zbulwersowana.

Przeraża mnie fakt, że mimo interwencji jego dzieci został w klinice wpisany do ewidencji jako „ozdrowiały”, bo test wykonany trzy dni przed śmiercią wykazał, że w organizmie nie ma już aktywnej formy koronawirusa. Strach pomyśleć, ile tysięcy podobnych przekłamań statystyk może się pojawiać! „Pacjent wyzdrowiał, ale zmarł”. To absurd! Nie szerzę tu żadnych niesprawdzonych plotek, bo jest to sytuacja, która zdarzyła się w mojej bliskiej rodzinie - stwierdziła.

Skrzynecka zdaje sobie sprawę, że nowa rzeczywistość, w której przyszło nam żyć od ponad dwóch miesięcy, jest uciążliwa dla wszystkich. Gwiazda konsekwentnie izoluje się od społeczeństwa i ma nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy.

Nic nie wyróżnia mnie spośród milionów innych ludzi, którzy tracą pracę, uczą swoje dzieci w domu, oszczędzają na podstawowe wydatki, próbują się odnaleźć w kompletnie nowej rzeczywistości. Przestrzegamy zasad kwarantanny, staramy się chronić zdrowie. Dbamy też o to, by zachować pogodne nastawienie – to ważne i dla naszego związku i dla dziecka - dodała na koniec.

Redakcja Plotka składa najszczerszej kondolencje rodzinie Katarzyny. Jednocześnie życzymy jej dużo siły, zdrowia i wiary w lepsze jutro.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka we wzruszających słowach żegna Pawła Królikowskiego. "Bez Królika już nic nie będzie takie samo..."

Więcej o:
Komentarze (50)
Katarzyna Skrzynecka straciła wujka. Był zakażony koronawirusem.
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 20 razy 20

  Tak to właśnie wyglądają te tak eksponowane przez Ministra Zdrowia, "choroby współistniejące"... :-(

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 10 razy 10

  Warto by było sprawdzić ILE TAKICH PRZYPADKÓW było.

  Ilu uznanych za zdrowych nie żyje?

 • kedigil

  Oceniono 10 razy 8

  Ciekawa jestem jakie znaczenie ma wiek wujka w tym konkretnym przypadku.Z tego co zrozumiałam zdziwienie budzi fakt( moje zresztą też) uznania go za ozdrowienia tuż przed śmiercią a nie samo zejście. To żadna tajemnica, że ludzie starsi ciężej odchorowuja wirusa ale też spodziewałabym się, że za osobę wyleczoną uzna się kogoś w lepszej formie

 • dziadwawelski

  Oceniono 11 razy 7

  Zmarł bo "ozdrowiał" ?! Paradoks niczym trzeźwy alkoholik w Tupolewie do Katynia ;-)))))))))

 • velziuta

  Oceniono 9 razy 7

  koronawirus niszczy bardzo płuca i można pokonać koronawirusa ,ale płuca są w takim stanie że można umrzeć

 • xx777xx

  Oceniono 8 razy 6

  Takie jest właśnie działanie tej choroby. Obecności wirusa już się nie stwierdza, ale skutki trwają lub dopiero dadzą znać o sobie.
  Trzeba zmienić definicję ozdrowieńca

 • six_a

  Oceniono 9 razy 5

  skrzynecka jest jedyną znaną mi kobietą celebrycką, której makijaż nie upiększa. plus dodaje jakieś 150 lat do aktualnego wieku.

 • krzynio_s

  Oceniono 10 razy 4

  ...ma nadzieję, że już niedługo wszystko wróci do normy... zabawne, ktoś jeszcze ma taką nadzieje? bo ja nie za bardzo...

 • druga_wieza

  Oceniono 2 razy 2

  A może ktoś nie rozumie słowa pisanego?
  Skoro nie miał wirusa, to z niego ozdrowiał. Ale to nie znaczy że był zdrowy, tylko że nie miał już wirusa.
  Pokażcie oryginał tekstu, to będzie można ocenić czy był poprawny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX