Katarzyna Skrzynecka we wzruszających słowach żegna Pawła Królikowskiego. "Bez Królika już nic nie będzie takie samo..."

Katarzyna Skrzynecka przyjaźniła się z Pawłem Królikowskim, który zmarł 27 lutego. Gwiazda we wzruszających słowach opowiedziała o przyjacielu.

Paweł Królikowski po wielu tygodniach hospitalizacji zmarł w wieku 58 lat. Aktor zmagał się z chorobą neurologiczną. W czasie środowej prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat Nina Terentiew oddała hołd aktorowi. Podczas wydarzenia zaprezentowano wzruszające nagranie, wspominające najlepsze chwile Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na imprezie nie zabrakło Katarzyny Skrzyneckiej, która opowiedziała o aktorze. 

Katarzyna Skrzynecka o Pawle Królikowskim 

Jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przybyła na prezentację ramówki Polsatu i zdecydowanie wyróżniała się z tłumu gwiazd. Podczas rozmowy z Party.pl z rozrzewnieniem wspominała Pawła Królikowskiego.

Mamy, myślę wszyscy, taki żal i pustkę w sercu, że tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... 58 lat to był strasznie młody i cudny facet. Nie mamy zgody na to, że tak się to stało... Kiedyś się spotkamy i się napijemy dobrego wina razem - powiedziała Katarzyna Skrzynecka Party.pl.

Skrzynecka mówiła, że całej ekipie wokalnego show będzie bardzo brakowało Pawła na planie. Wspominała, że aktor był niezwykłym człowiekiem, który wprowadzał mnóstwo uśmiechu na planie. 

Będzie nam wszystkim strasznie pusto przy realizacji kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ten program jest uroczy, pełen pięknej muzyki i nowi uczestnicy na pewno wniosą cudowną, nową energię. My, którzy pracowaliśmy z Pawłem przez wszystkie poprzednie edycje i Królik zawsze był z nami. Zawsze był radością, świetnym żartem, dowcipem, uśmiechem tego programu i serdecznym kaskadowym śmiechem, który udzielał się nam wszystkim. Bez Królika już nic nie będzie takie samo... - stwierdziła aktorka.
Paweł był cudownym artystą, aktorem, humanistą, mistrzem pięknej polszczyzny. Potrafił patrzeć jak poeta na ludzi i na świat, ale dla nas był przede wszystkim cudnym przyjacielem. Kumplem, człowiekiem cudownego poczucia humoru, z którym można było śmiać się do łez. (...) Tam, gdzie była moc wzruszeń potrafił się serdecznie rozpłakać i nie wstydzić się swoich łez, chociaż był twardym dzielnym facetem - mówiła. 

Jeszcze podczas Telekamer Katarzyna mówiła, że kibicuje Pawłowi w powrocie do zdrowia. Opowiedziała o tym w rozmowie z naszym reporterem. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego

Kiedy Skrzynecka dowiedziała się o śmierci kolegi, zamieściła na Instagramie długi wpis, w którym żegna przyjaciela. Pawła Królikowskiego na Instagramie pożegnała także Agata Młynarska, pisząc, że jego śmierć bardzo ją dotknęła. Gwiazdy uczciły pamięć aktora nie tylko w mediach społecznościowych, ale także pojawiając się na pogrzebie aktora

DK