Wzruszające pożegnanie Pawła Królikowskiego na ramówce Polsatu. "Będzie nam ciebie brakowało, Pawełku"

W środę 4 marca odbyła się ramówka Polsatu. Podczas eventu zdarzyła się wzruszająca chwila. Gwiazdy pożegnały Pawła Królikowskiego, który przez kilka lat był jurorem polsatowego "Twoja twarz brzmi znajomo".

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, w szpitalu, po długotrwałej hospitalizacji. Informacja o jego śmierci dotarła do mediów jeszcze tego samego dnia.  Aktor przez lata był związany z Telewizją Polsat. Widzowie pokochali go jako jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nic więc dziwnego, że podczas wiosennej ramówki stacji, która odbyła się 4 marca, gwiazdy uczciły pamięć Królikowskiego. 

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono szczegóły pogrzebu Pawła Królikowskiego. Znamy datę i miejsce uroczystości

Ramówka Polsatu. Pożegnanie Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski od kilku pojawiał się na imprezach ramówkowych Telewizji Polsat. W tym roku, podczas wiosennego eventu, aktora zabrakło. Mimo to czuło się jednak obecność artysty. Wszystko dlatego, że jego koledzy po fachu postanowili złożyć mu hołd. 

Podczas wiosennej ramówki Telewizji Polsat doszło do wzruszającej chwili. Przed rozpoczęciem prezentacji wiosennych nowości Nina Terentiew uczciła pamięć po Pawle Królikowskim. 

Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela, którego znałam 30 lat - zaczęła Terentiew.

Dyrektorka programowa Polsatu wspominała czas, gdy poznała zmarłego aktora, a także początki ich współpracy. Następnie na ekranie pojawiło się wzruszające nagranie wspominające najlepsze chwile aktorka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

- Będzie nam ciebie brakować, Pawełku - podsumowała wzruszona Nina Terentiew. 

Zebrane na sali gwiazdy wstały i nie kryły swojego wzruszenia. Nam też będzie bardzo brakowało Pawła Królikowskiego. 

RG