Ujawniono szczegóły pogrzebu Pawła Królikowskiego. Znamy datę i miejsce uroczystości

Paweł Królikowski nie żyje. Rodzina polskiego aktora dopełniła już wszelkich formalności i znane są szczegóły pogrzebu.

Informacja o śmierci Pawła Królikowskiego dotarła do mediów 27 lutego. Aktor jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia trafił do jednego z warszawskich szpitali na oddział neurochirurgiczny. Wtedy określono jego stan jako poważny.

Tę smutną wiadomość w dniu śmierci Królikowskiego potwierdzili jego żona oraz syn. Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie bardzo wzruszające pożegnanie, natomiast Antek dodał stare zdjęcie swojego ojca. Aktora pożegnali również najważniejsi politycy w kraju - prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki. Rodzinie w końcu udało się uporać ze wszystkimi formalnościami i znane są już szczegóły pogrzebu Pawła Królikowskiego.

Zobacz wideo Te gwiazdy zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach:

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Jak dowiedział się "Super Express", uroczystości pożegnalne odbędą się w czwartek, 5 marca 2020 roku. Rozpoczną się o godzinie 11:00 nabożeństwem w kościele seminaryjnym w Kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie.

Natomiast o 13:00 rozpoczną się uroczystości na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej. "Super Express" dowiedział się również, że msza żałobna będzie miała prawdopodobnie charakter państwowy, co zdradziła osoba związana z ZASP.

W rodzinnym mieście Królikowskiego, w Zduńskiej Woli, można wpisać się do księgi kondolencyjnej, która została wyłożona w miejskim Ratuszu. W dniu pogrzebu zostanie przekazana rodzinie.

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

W dniu śmierci polskiego aktora wiele gwiazd pożegnało go w swoich mediach społecznościowych. Była to m.in. Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa czy Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli małżeństwem przez 32 lata. To miłość od pierwszego wejrzenia. "Pamiętam wszystkie randki z moją żoną"

KB

Więcej o: