Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża na Instagramie: "Pawku, najlepsza podroży mojego życia. W kontakcie"

Paweł Królikowski zmarł w czwartek nad ranem. Żona pożegnała go wzruszającym wpisem na Instagramie.

Dzisiaj dotarła do nas ogromnie smutna informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Jak informowaliśmy wcześniej, aktor zmarł po długiej chorobie w jednym z warszawskich szpitali, do którego trafił jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Pierwszego kwietnia aktor obchodziłby swoje 59. urodziny.

Niezwykle rodzinnego i kochanego przez rzesze fanów artystę żegna rodzina oraz koledzy z planu. Swój smutek postanowili wyrazić m. in. Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel oraz Agnieszka Kaczorowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pożegnała męża na Instagramie

Żona Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podzieliła się ze światem naprawdę wyjątkową fotografią. Aktorka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym podczas podróży skuterem spędza z mężem wspaniałe chwile.

Pawku, najlepsza podróży mojego życia. W kontakcie - podpisała zdjęcie Małgorzata Królikowska.
 

Fani Pawła Królikowskiego bardzo ciepło przyjęli post Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Pod jej wpisem obserwatorzy wyrażają swój ogromny smutek i składają kondolencje całej rodzinie:

Dużo spokoju Pani Małgosiu.. Przytulam mocno i myślę o Was... Pan Paweł cudowny człowiek...  Na pewno jest już w NAJPIĘKNIEJSZYM miejscu!
Wspaniały człowiek! Wyrazy współczucia i dużo siły dla całej Pani rodziny!
Miłość potężniejsza niż śmierć!
Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Dużo siły dla Was.
Ogromne wyrazy współczucia dla całej Rodziny. Przytulamy bardzo mocno.

Rodzinie i przyjaciołom raz jeszcze składamy najszczersze kondolencje.

JP

Więcej o: