Prezydent Andrzej Duda żegna Pawła Królikowskiego. "Wraz z Agatą łączymy się w żalu"

Śmierć Pawła Królikowskiego zasmuciła jego rodzinę, przyjaciół, fanów, a także parę prezydencką. Andrzej Duda zamieścił pożegnalny wpis.

Paweł Królikowski od ponad pięciu lat borykał się z problemami ze zdrowiem. W 2015 roku przeszedł skomplikowaną operację usunięcia guza mózgu. Niestety udana operacja nie zakończyła problemów. Stan aktora pogorszył się w 2019 roku. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, gdzie przeszedł kolejną operację, a także był rehabilitowany. Niestety starania lekarzy okazały się daremne. 27 lutego nad ranem Paweł Królikowski zmarł, a smutną informację potwierdził jego brat Rafał. Aktora w specjalnych wpisach pożegnało wiele gwiazd, wśród nich jego syn Antek. Kondolencje złożyła również para prezydencka. 

Andrzej Duda żegna Pawła Królikowskiego 

Śmierć Pawła Królikowskiego dotknęła również naszą parę prezydencką. Andrzej Duda na swoim oficjalnym Twiterze zamieścił pożegnalny wpis, w którym składa rodzinie zmarłego wyrazy współczucia. 

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o odejściu dziś nad ranem Pana Pawła Królikowskiego – Prezesa ZASP, świetnego Aktora i wspaniałego Człowieka – życzliwego, ciepłego i pełnego dowcipu. Wraz z Agatą łączymy się w żalu i modlitwie z Najbliższymi i Przyjaciółmi ś.p. Pana Pawła. RiP-  napisał Andrzej Duda. 

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Aktor był w związku małżeńskim z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską, którą doskonale widzowie znają z roli Grażyny w serialu "Klan". Para spędziła razem 32 lata i doczekała się pięciorga dzieci. Trzech synów: Antka, Ksawerego i Jana, a także dwóch córek: Marceliny i Julii. Całej rodzinie składamy największe wyrazy współczucia. 

RG

Więcej o:
Komentarze (28)
Prezydent Andrzej Duda żegna Pawła Królikowskiego. "Wraz z Agatą łączymy się w żalu"
Zaloguj się
 • farah

  Oceniono 13 razy 13

  Królikowski to był równy gość i zapewne nie łączył się w żalu z wzajemnością!

 • robmar2007

  Oceniono 10 razy 10

  Błagam, po co ta kampania na cudzym nieszczęściu.

 • zdzich02

  Oceniono 10 razy 10

  Nie ma jak kampania na trumnach.

 • ola-blue

  Oceniono 7 razy 7

  Agata dała wyraz ustami swojego pana i władcy. Zajęta mierzeniem kolejnej kiecki...

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  Oceniono 6 razy 6

  PiSowcy kampanię na trumnach opracowali do perfekcji.

 • izopropanol

  Oceniono 10 razy 6

  Echh te pisiory... jak tylko zobaczą trumnę to zaraz muszą sie dokleić, hieny cmentarne.

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 8 razy 6

  trzba sie pokazać przy każdej okazji jak sie wybory zbliżają

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX