Julia Wieniawa udostępniła post Małgorzaty Królikowskiej o śmierci męża: "Ciężko uwierzyć"

Julia Wieniawa, była dziewczyna Antka Królikowskiego, postanowiła złożyć kondolencje rodzinie zmarłego Pawła Królikowskiego.

Julia Wieniawa była dziewczyną Antoniego Królikowskiego przez dwa lata. Na początku ubiegłego roku para zdecydowała się jednak rozejść, a media spekulowały nad przyczynami ich rozstania. Wydawało się jednak, że pomimo zakończenia związku, aktorska para pozostaje w przyjaznych relacjach. Mimo że ich związek to już przeszłość, łączy ich wiele wspólnych wspomnień.Aktorka doskonale znała jego całą rodzinę, więc nic dziwnego, że śmierć ojca byłego chłopaka ją tak poruszyła. 

Oni kiedyś byli parą. Zapomniane związki show-biznesu. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa udostępniła post Małgorzaty Królikowskiej

Z racji tego, że Julia Wieniawa była związana z Antonim, synem zmarłego Pawła Królikowskiego, aktorka spędzała dużo czasu z całą rodziną Królikowskich. Wielokrotnie odwiedzała ich w Zalesiu i zdążyła dobrze poznać. Jak możemy się więc domyślać, śmierć Pawła Królikowskiego także i dla niej musiała okazać się bardzo przykrą informacją.

W związku z tym na swoim InstaStories aktorka udostępniła post Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, żony zmarłego aktora. Julia Wieniawa zdobyła się przy tym na kondolencje:

Ciężko uwierzyć. Bardzo przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej rodziny... - napisała na swoim InstaStories Wieniawa.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram.com/juliawieniawa/

Oczywiście dołączamy się do kondolencji Julii Wieniawy i całej rodzinie życzymy dużo siły, by przetrwać ten trudny czas.

JP