Katarzyna Skrzynecka wspomina Pawła Królikowskiego. "Tak wcześnie nie zabiera się ludzi do nieba"

Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Katarzyna Skrzynecka na Instagramie podzieliła się wspomnieniami o przyjacielu. Jej słowa są niezwykle wzruszające.

Katarzyna Skrzynecka pracowała przez wiele lat z Pawłem Królikowskim na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor zmarł w środowy poranek po wielotygodniowej hospitalizacji. Koleżanka aktora zamieściła na Instagramie zdjęcie, które opatrzyła przejmującym wpisem. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego

Katarzyna Skrzynecka żegna Pawła Królikowskiego

Gwiazda zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie z drużyną jurorską programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zdjęciem opisała wzruszającymi wspomnieniami o  Pawle Królikowskim. Pisała, że jeszcze kilka tygodni temu jurorzy programu nagrywali dla kolegi wideo z życzeniami powrotu do zdrowia. 

Króliczysko Nasze Kochane... Gdy 3 tygodnie temu nagrywaliśmy kolorowy spot dla Polsatu, w którym na miejscu jurora w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zastępuje Pawła Adam Strycharczuk, nagrywaliśmy też filmiki z życzeniami dla Pawła, który był wówczas w szpitalu... "Króliku, zdrowiej, rehabilituj się i WRACAJ DO NAS, TĘSKNIMY!!!". Nie mogę się z tym pogodzić... - wspominała Katarzyna Skrzynecka

Dodała, że kolega był niezwykle uprzejmym człowiekiem, który cenił kobiety. Na planie niejednokrotnie się przekomarzali. 

Paweł zawsze umiał widzieć świat oczami poety, ludzi widział na przestrzał sercem. Na kobiety patrzył z szacunkiem i podziwem, zawsze doceniając ich piękno, kobiecość i sexappeal, ale NIGDY nie był bawidamkiem i tanim komplemenciarzem. Bryl GENTLEMANEM. Ze starym oddanym KUMPLEM takim jak ja, wiedział, że może pozwolić sobie na folgowanie w komentowaniu otoczenia pikantnym żartem, zawsze wiedział, że moja riposta będzie niemniej rzutka.

Skrzynecka pisała, że Królikowski bardzo kochał swoją żonę i często o niej mówił. Lubił cytować pewną sentencję na temat płci pięknej. 

Żartobliwie wyrażał swą admirację dla piękna kobiet występujących na scenie naszego programu: "Zerkając okiem konesera - bo starszemu panu wszak docenić wolno - miło dla oka, gdy i tu ładnie i tam zgrabnie. Przyroda jest taka piękna!". Po czym ZAWSZE, ale to ZAWSZE kontynuował: "No bo wiesz, bo moja Gośka właśnie to ma! Że ona mnie zawsze kręci! Ja jestem o nią cholernie wrednie zazdrosny.".
Miał TYLKO 58 lat. Tak wcześnie nie zabiera się ludzi do nieba... TAKICH LUDZI - napisała Skrzynecka.
 

W mediach społecznościowych wiele gwiazd wspominało Pawła Królikowskiego. Małgorzata Kożuchowska wspomniała kolegę jako wizjonera, a Agata Młynarska przyznała, że nie może pogodzić się śmiercią przyjaciela.

DK