Syn Pawła Królikowskiego żegna tatę na Instagramie: Do zobaczenia, padre

Paweł Królikowski zmarł w czwartek nad ranem. Jego syn, Jan Królikowski, udostępnił na Instagramie piękne zdjęcie.

Wczoraj przekazaliśmy niezwykle smutną wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w Warszawie w wieku 58 lat po długiej chorobie. Hospitalizacja i operacje, które przeszedł, niestety nie zdołały uratować mu życia.

Środowisko filmowe oraz fani, którzy pokochali aktora za sprawą wspaniałych filmowych ról i kreacji Kusego w serialu "Ranczo", wspominają aktora we wzruszających wpisach oraz składają rodzinie kondolencje. Na kilka słów zdobyli się także koledzy z planu oraz znajomi, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Agata Młynarska oraz Małgorzata Kożuchowska.

Także rodzina postanowiła pożegnać Pawła Królikowskiego na Instagramie. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, podzieliła się wzruszającym wpisem i fotografią ze swoim ukochanym mężem, a syn Antoni Królikowski udostępnił czarno-białą fotografię taty z czasów młodości.

Także Jan Królikowski postanowił pożegnać swojego tatę w mediach społecznościowych. Syn zmarłego Pawła Królikowskiego udostępnił na Instagramie piękne zdjęcie, na którym Paweł Królikowski trzyma małego synka na rękach:

Do zobaczenia, padre - podpisał fotografię Jan Królikowski.
 

Warto dodać, że Jan Królikowski sam niedawno został ojcem. Obserwatorzy w komentarzach pod postem składają synowi Pawła Królikowskiego wyrazy solidarności i współczucia:

Wyrazy współczucia Janku.
Wyrazy głębokiego współczucia dla waszej rodziny.
Jestem całym sercem z Tobą i Twoją rodziną. Bardzo lubiłam i szanowałam Twojego tatę. Będzie mi go brakowało. Jakaś pustka zawitała do mojego serca.
Wyrazy współczucia dla Was, przykra wiadomość.

Dołączamy się do kondolencji i życzymy całej rodzinie dużo siły.

JP