Agata Młynarska pożegnała Pawła Królikowskiego. Wzruszające słowa prezenterki: Był Mistrzem

Paweł Królikowski nie żyje. Artystę pożegnało wiele gwiazd, m.in. Agata Młynarska. Dziennikarka napisała, jak zapamiętała aktora. Jej słowa poruszają.

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Informacja o jego śmierci trafiła do mediów jeszcze tego samego dnia. Na Instagramie wzruszającym wpisem pożegnała go jego żona - Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Antek Królikowski. O zmarłym aktorze niezwykle ciepło wypowiadali się też jego koledzy po fachu oraz inne gwiazdy. Artystę pożegnała też Agata Młynarska, która przez lata współpracowała z nim przy programie "Świat się kręci". 

Agata Młynarska żegna Pawła Królikowskiego

Agata Młynarska zamieściła na swoim Instagramie długi wpis, w którym wspomina i żegna Pawła Królikowskiego. Prezenterka przyznała, że znała aktora nie tylko na gruncie zawodowym, ale też prywatnym. Nic wiec dziwnego, że śmierć artysty tak bardzo ją dotknęła. 

Wpadał do studia na ostatnią chwilę, rozwiany włos, uśmiech dziecka, czarujący styl bycia, inteligencja, poczucie humoru, dystans i wrażliwość. Przez trzy lata siadał ze mną przy stole programu "Świat się kręci". Jeszcze kilka miesięcy temu siedzieliśmy u mnie w domu przy stole z jego kochaną Małgosią, przyjaciółmi i śmialiśmy się do łez. Dziś płyną łzy smutku i niezgody. Bo nie mogę uwierzyć, że już Go z nami nie ma. Paweł to był gość! Ojciec i mąż, przyjaciel i kumpel. I znakomity aktor. Pawle, Twój ziemski świat przestał się kręcić ale pozostaniesz z nami na zawsze - pisała.

A później zwróciła się do rodziny zmarłego:

Małgosi i dzieciom wysyłam najczulsze myśli. Kochani, Tata był Mistrzem! - czytamy we wpisie. 
 

My również dołączamy się do kondolencji Agaty Młynarskiej i również życzymy rodzinie Pawła Królikowskiego dużo siły. 

AG 

Więcej o: